Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Šilutės garažai“ traukiasi iš kovos

Publikuota: 2015 sausio 20 Kategorija: Aktualijos, Rinkimai 2015

Durys užsidaro: visuomeninis rinkimų komitetas 'Šilutės garažai' traukiasi iš savivaldos rinkimų. ('Šilutės trolio' nuotr.)Durys užsidaro: visuomeninis rinkimų komitetas 'Šilutės garažai' traukiasi iš savivaldos rinkimų. ('Šilutės trolio' nuotr.)

310 gyventojų parašų kartelė, kurią įveikusių politinių partijų ir visuomeninių rinkimų komitetų (toliau – VRK) pretendentai į Šilutės rajono savivaldybės tarybą ir merus bus registruojami oficialiais kandidatais kovo 1 d. vyksiančiuose rinkimuose, VRK „Šilutės garažai“ pasirodė per aukšta.

Šiandien yra paskutinė diena, kada savivaldos rinkimuose ketinančios dalyvauti politinės partijos ir visuomeniniai rinkimų komitetai dar gali pateikti rinkimų komisijai jų pretendentus į tarybos narius ir merus palaikančių rinkimų teisę turinčių gyventojų parašus.

S. Žymančius: "Nebėra jokių šansų..."

S. Žymančius: "Nebėra jokių šansų..." (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Tačiau jau dabar galima teigti, kad VRK „Šilutės garažai“ kovo 1 d. vyksiančiuose savivaldos rinkimuose nedalyvaus, mat šiai kompanijai nepavyko surinkti nustatyto gyventojų, palaikančių jų kandidatūras, skaičiaus.

„Šilutės ETA Žinioms“ šiandien priešpiet tai patvirtino pats VRK „Šilutės garažai“ koordinatorius Stanislovas Žymančius.

- Nebėra jokių šansų, – teigė telefonu pašnekovas, – mums dar trūksta labai daug parašų…

Pretendentais į Šilutės rajono savivaldybės tarybą buvo užsiregistravusios iš viso 7 politinės partijos ir 3 VRK.

Visų jų pretendentų būti kandidatais į savivaldybės tarybos narius ir merus sąrašus rasite čia: http://www.2013.vrk.lt/rinkimai/440_lt/Apygardos/Apygarda7807/KandidataiApygardos7807.html

Politinės reklamos “Šilutės ETA žiniose” įkainiai: http://www.2013.vrk.lt/rinkimai/99_lt/Ikainiai/ZpIkainiaiEilutes4205.html

1 skaitytojų komentaras
tai va 2015 sausio 20d., 20:5578.61.168.41

vienu liurbiu maziau

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 8

Atsakyti

Rašyti komentarą