Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vaikams – apie saugų eismą ir policijos darbą

Publikuota: 2014 spalio 31 Kategorija: Gyvenimas, Švietimas

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Visą praėjusią savaitę Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai lankėsi Šilutės miesto bei rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Vaikams jie priminė, kaip teisingai nešioti atšvaistus, kuria kelio puse reikia eiti, kaip saugiai elgtis kelyje.

Kadangi pareigūnus lydėjo policijos bičiulis Amsis, svečius darželinukai pasitiko džiūgaudami, smalsiausieji iš karto apibėrė klausimais, ką policijoje veikia šuo Amsis, kada ir už ką į policiją pristatomi vaikai.

Spalio 28 d. Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos devintokai, panorę iš arčiau susipažinti su policijos pareigūno profesija bei darbu, patys atvyko į Šilutės rajono policijos komisariatą. Juos pasitikę policijos pareigūnai palydėjo į Operatyvaus valdymo skyrių, ten papasakojo apie čia dirbančių pareigūnų darbo specifiką, aprodė laikino ir ilgalaikio sulaikymo kameras. Vaikus lydėjęs pedagogas palinkėjo, kad nė vienas auklėtinis niekada nepatektų į tokį ,,viešbutį”.

Policijos nuotr.

Policijos nuotr.

Pareigūnai mokiniams papasakojo apie policininko profesiją ir kaip šią profesiją įgyti, taip pat apie policijoje naudojamas specialiąsias priemones ir šaunamuosius ginklus. Vaikai nepabūgo juos apžiūrėti ir rankose palaikyti.

Pabaigoje pareigūnai palinkėjo vaikams visur ir visada elgtis apdairiai ir išmintingai bei pakvietė juos tapti jaunaisais policijos rėmėjais.

Išvykdami mokiniai sakė, kad viešnage liko patenkinti.

Tauragės AVPK inf.

Ištikus nelaimei pranešti trumpuoju policijos telefonu 112 arba anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.

Rašyti komentarą