Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

“Divyčio kelias” – naujas turistinis maršrutas po Šilutės kraštą (video)

Publikuota: 2014 spalio 22 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

youtube.com stop kadras.youtube.com stop kadras.

Turistinį maršrutą „Divyčio kelias“ sudaro 25 taškai, iš kurių 9 – kulinariniai objektai supažindinsiantys keliautojus su Šilutės kraštui būdingais patiekalais – tautinio paveldo statusą turinčiomis rūkytomis žuvimis, tradiciniais žuvies patiekalais, žuviene, senovėje itin mėgiamu desertu bei pirmojo Lietuvoje šeimos vyno ūkio gaminamais vaisių ir uogų vynais.

Taip pat į turistinį maršrutą „Divyčio kelias“ įtrauktos Šilutės krašto išskirtinės ir keliautojų dėmėsio vertos vietos: Švėkšnos dvaro rūmai su gražiu parku, įspūdinga dvibokštė Švėkšnos bažnyčia, K. Banio Etnografinė sodyba – muziejus, Minijos kaimas su pagrindinę gatvę atstojančia upe, Uostadvario švyturys, apžvalgos bokštelis, Ventės rago švyturys ir ornitologijos stotis, Šilutės muziejus ir H. Šojaus davaras bei kt.

Projektą „Turizmo plėtra Šilutės regione sukuriant kultūrinį žvejybos ir maisto paveldo turistinį maršrutą „Divyčio kelias“, kurį remia Lietuvos Respublika ir Europos Žuvininkystės fondas, įgyvendina Asociacija žvejų klubas „Skirvytėlė“ ir administruoja Žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė Viešoji įstaiga „Pasienio žuvys“.

“Divyčio kelio” viešas pristatymas – jau šį ketvirtadienį, spalio 23 d.

Daugiau – divyciokelias.lt

Žiūrėti: http://www.youtube.com/watch?v=8Xr0nPOXmFU

1 skaitytojų komentaras
saulė 2014 spalio 23d., 10:5588.119.138.20

Kiek kainuos toks maršrutas 1 žmogui?

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą