Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

24 milijonai – ne juokas…

Publikuota: 2014 rugsėjo 23 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Šilutės rajono savivaldybės administracijos nuotr.Šilutės rajono savivaldybės administracijos nuotr.

Šilutės rajono savivaldybėje posėdžiavo mero sudaryta Šilutės miesto integruotos teritorijos vystymo 2014 – 2020 m. programos parengimo darbo grupė, kuri aptarė trijų darbo grupių parengtas programas ir išskirtas prioritetines Šilutės miesto teritorijos vietas ir objektus, kuriuos būtina tvarkyti.

Praėjusias dvi savaites į posėdžius rinkosi 3 darbo grupės, kurios rengė programas dėl Šilutės miesto istorinio Šilokarčemos kvartalo viešosios infrastruktūros rekonstrukcijos (darbo grupės pirmininkas Tarybos narys Arvydas Jakas), Šilutės miesto Lietuvininkų ir Tilžės gatvių bei jų prieigų viešosios infrastruktūros rekonstrukcijų (darbo grupės pirmininkas Administracijos direktorius Sigitas Šeputis) bei Šilutės miesto stadiono ir jo prieigų viešosios infrastruktūros rekonstrukcijos (darbo grupės pirmininkas Mero pavaduotojas Algirdas Balčytis).

Pirmosios darbo grupės vadovas Tarybos narys Arvydas Jakas pristatė jų darbo grupės parengtą programą, kuria numatoma atlikti Šilokarčemos kvartalo archeologinius tyrimus, rekonstruoti aikštes, įrengti pėsčiųjų tiltus, estradą Šyšos upės kilpoje, sutvarkyti Kultūros ir pramogų centro pastatą, rengti techninius projektus ir kt. Mero siūlymu, programa bus papildyta ir į ją įtraukiama Sporto komplekso statyba.

Antrosios darbo grupės vadovas Administracijos direktorius Sigitas Šeputis pristatė darbo grupės parengtą programą ir išskirtus prioritetus: centrinėje miesto gatvėje esančių pastatų sutvarkymas, apželdinimo ir apšvietimo projekto rengimas. Kaip teigė Administracijos direktorius, taip pat būtina pasirūpinti, kad privatūs asmenys susitvarkytų H. Šojaus dvaro prieigose ir parke esančius pastatus. Naudojant Kelių plėtros ir priežiūros programos lėšas, numatyta tvarkyti centrinės miesto gatvės prieigose esančias gatves, užtikrinti eismo saugumą, užbaigti dviračių takų tiesimą, sutvarkyti Laisvės ir Atgimimo alėjas.

Trečiosios darbo grupės vadovas Mero pavaduotojas Algirdas Balčytis ir vyriausiasis architektas Edmundas Benetis informavo, kad Šilutės istorinio parko ir miesto stadiono teritorijose yra išskirti 35 objektai, kuriuos planuojama sutvarkyti: salos pritaikymas visuomenės poreikiams, stadiono infrastruktūros sutvarkymas, 2 naujų tiltų pėstiesiems ir dviratininkams statymas ir kt.

Pagrindinė darbo grupė kartu su papildomų darbo grupių vadovais trečiadienį susitiks su projekto konsultantais dėl projektų rengimo ir prioritetinių darbų numatymo.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus inf.

Susijęs: “Emigracijos mažinimo ypatumai Šilutėje”

Rašyti komentarą