Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

A. Balčytis: pralaimėjęs, bet nenugalėtas?

Publikuota: 2014 rugsėjo 23 Kategorija: Aktualijos, Rinkimai 2015

A. Balčytis: 'Gyvenime niekada nereikia 'biedavotis''. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)A. Balčytis: 'Gyvenime niekada nereikia 'biedavotis''. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Nors ir patyręs triuškinamą pralaimėjimą Lietuvos socialdemokratų partijos (toliau – LSDP) Šilutės skyriaus kandidato į merus rinkimuose, Savivaldybės mero visuomeninis pavaduotojas Algirdas Balčytis vis tiek nepraranda vilties sėkmingai pasirodyti kitų metų kovo 1 d. vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. Na, bent jau jis pats taip teigia.

LSDP Šilutės skyriaus narių visuotiniame susirinkime praeitą penktadienį A. Balčytis siekė būti išrinktas šios partijos kandidatu į Savivaldybės merus, tačiau nesulaukė taip trokštamo bendrapartiečių palaikymo ir net neišėjo į antrąjį rinkimų turą.

Dievai žino, ką apie tai iš tikrųjų galvoja pats A. Balčytis, tačiau kalbantis telefonu jis tikino, kad dėl penktadienį patirto fiasko nejaučia jokio kartėlio.

„Partiečiai taip nusprendė, ir ko čia „biedavotis“. Tai normalus reiškinys. Dabar svarbiausia, kad dirbtume kartu, o išrinkto niekas neteisia, – neskubėdamas rinko žodžius vicemeras. – Dabar turime susispausti ir remti savo kandidatą.“

Anot A. Balčyčio, juokingai atrodytų, jeigu jis manytų kitaip…

Vis dėlto A. Balčyčio nesėkmė penktadienio rinkimuose leidžia manyti, kad ir partijos skyriaus narių reitingavimas sudarant Šilutės socialdemokratų kandidatų į Savivaldybės tarybą sąrašą jam nieko gera nežada. Vadinasi, ir paties mero pavaduotojo galimybės būti dar kartą išrinktam į Savivaldybės tarybą ir galbūt net vėl įsitvirtinti kuriame nors valdžios poste gali būti labai miglotos.

Nepaisant visko, A. Balčytis vis tiek teigia manantis, kad jį dar anksti nurašyti.

„Reitingavimas partijos skyriuje nieko nespręs – spręs rinkėjai, – įsitikinęs Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas. – Net jeigu sąraše būsiu koks 50-tas, vis tiek yra galimybė… Gyvenime niekada nereikia „biedavotis““.

Primename, kad dėl galimybės siekti mero posto tiesioginiuose rinkimuose varžėsi 5 Šilutės socialdemokratai: Savivaldybės tarybos nariai Daiva Žebelienė, Saulius Vytuvis ir A. Balčytis, taip pat buvęs policininkas Arūnas Pupšys ir Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Pastarieju du susirėmė antrajame ture. Didesnio bendrapartiečių palaikymo sulaukė S. Šeputis („S. Šeputis – Šilutės socialdemokratų kandidatas į merus“).

A. Balčytis šiuose rinkimuose surinko tik 14 ar 15 balsų.

O kaip jam seksis palenkti į savo pusę rinkėjus, pamatysime po penkių mėnesių.

Susijęs: “Savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2015 m. kovo 1 d.”

“Ko paklaustumėte kandidatų į Šilutės merus?”

Politinės reklamos “Šilutės ETA žiniose” įkainiai: http://www.2013.vrk.lt/rinkimai/99_lt/Ikainiai/ZpIkainiaiEilutes4205.html

3 skaitytojų komentarai
Kaimynas 2014 rugsėjo 23d., 14:3088.119.138.11
Socdemuose esantis komjaunimo aktyvas patys kasa sau ir partijai duobę.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 2

Atsakyti

anonimas 2014 rugsėjo 23d., 14:3778.61.41.250
Tai jeigu balcytis kandidatuos i merus praloses skyriaus reitingavima reiskia jis mazins skyriaus oficialaus kandidato balsus mazins jo galimybe laimeti rinkimus. Tai kas jis po to sitoj partijoje…
Jis sumazina socdemu galimybe tureti savo mera.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 3

Atsakyti

Rink kitus 2014 rugsėjo 24d., 10:3578.61.35.108
Kas jis , Balčytis,šitoj partijoj? Nagi katinas, pridirbęs į miltus. Net fotografijoje matyti prisidirbusiojo akučių blizgesys. O papūstos lūpos sako – papūskit visi man į uodegą, mon rek ir reikėjo visada – ir bažnyčios čerpių ant savo namo stogo, ir “Anatolijaus” kompensacijų “Grabupėlų” stogams, ir milijonų iš ES paramos fondo kiaulių komplekso modernizavimui, kad vėliau būtų subankrotintas…Papūskit, rinkėjai, į mero postą pretenduojančiajam į gerą vietą, kad tas jo komplekas 2007 kovą srutomis užteršė Šyšą, Atmatą ir Kuršių marias, o 1,5 mln. litų ekologinės žalos nekompensavo. Išsisuko, su bendraturčiu A.S. vilkindami bylą iki senaties teismuose. Šilutė, gražus kraštas, vertas daugiau, nei sovietmečio raugo buldozerio tipo veikėjas, rausiantis gėrį po savimi. Tegul plaukia į savo vilą Kuršių nerijoje ir dumia ten akis poilsiautojams iš Rusijos. 21-amžius už lango.Užaugo nauja karta.Politologijos studijas baigusių šilutiškių-ne vienas. Pirmyn.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą