Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Žvejams: Žolinė – jūsų diena

Publikuota: 2014 rugpjūčio 14 Kategorija: Gyvenimas, Laisvalaikis

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Rugpjūčio 15-ąją, penktadienį, galima nemokamai žvejoti visuose Nemuno deltos regioniniame parko vandens telkiniuose, išskyrus Nemuno priešakinės deltos gamtinį rezervatą, Krokų lankos botaninį-zoologinį draustinį, Kuršių marias tarp Atmatos ir Skirvytės upių mažesniu kaip 1 km atstumu nuo kranto ir Kniaupo įlanką, primena Nemuno deltos regioninio parko direkcija.

Leidžiami visi žuvims vilioti ir gaudyti skirti įrankiai, kurių pagrindinis elementas yra žvejybinis kabliukas arba kabliukai, taip pat bučiukai, samteliai masalui ar žuvims iš vandens išimti. Žvejys mėgėjas vienu metu gali naudoti ne daugiau kaip 5 bučiukus ir 4 kitus mėgėjų žvejybos įrankius. Žvejodamas iš vandens transporto priemonės vienas žvejys vienu metu gali naudoti ne daugiau kaip 2 meškeres, išskyrus atvejus, kai žvejojama iš inkaru ar kitomis priemonėmis sustabdytos vandens transporto priemonės. Bendras vienu metu naudojamų kabliukų skaičius negali viršyti 6 vienetų. Dvišakis ar trišakis kabliukas laikomas vienu.

Draudžiama gaudyti mažesnes nei šių dydžių žuvis:
Šamas – 75 cm, salatis – 55 cm, ūsorius – 45 cm, vėgėlė – 45 cm, sterkas – 45 cm, lydeka – 45 cm, lynas – 25cm, šapalas – 30 cm, kiršlys – 30 cm, meknė – 30 cm, margasis upėtakis – 30 cm.

Pastaba. Pagautos mažesnės negu nustatyta šiame punkte žuvys, taip pat žuvys, kurias draudžiama gaudyti, turi būti tuoj pat paleidžiamos atgal į tą patį vandens telkinį.

Daugiau: nemunodelta.lt: „Rugpjūčio 15-ąją, per Žolinę, galima žvejoti nemokamai Nemuno deltos regioniniame parko vandens telkiniuose“

Rašyti komentarą