Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Referendumas: trys požiūriai „Žemės vardu!“

Publikuota: 2014 birželio 26 Kategorija: Aktualijos

zemesvardu.lt nuotr.zemesvardu.lt nuotr.

Žemės vardu!

Šilutiškis Neimantas šį penktadienį ketina organizuoti viešą susiėjimą prie Šilutės kultūros ir pramogų centro, kuriame pamėgins „”atsijoti” visas ar paskutines abejones dėl referendumo…“

Šiandien jis išplatino tokio turinio pranešimą:
„Aš, jaunas ir nepriklausomas Pasaulio pilietis… Vis dar, lietuvis… Šilutiškis Neimantas raginu: Visus, skaitančius šį tekstą, drąsiai ateiti į mano asmeninėmis lėšomis, laiku, dėmėsiu ir jėgomis spontaniškai suorganizuotą sueigą, skirtą Mums – Lietuvos Respublikos Piliečiams, kurie atstovauja didingą praeitį turinčią, tačiau tai primiršusią lietuvių Tautą.

Sueiga bus skirta “atsijoti” visas ar paskutines abejones dėl referendumo, kuris yra surengtas pirmą kartą Mūsų – tautiečių – valia. Tai yra PIRMAS, TIKRAS MŪSŲ VALIOS PAREIŠKIMAS per, daugiau, negu 20 metų atgavus (”Sąjūdis”), o po to vėl praradus (Įstojimas į ES) savo nepriklausomybę. Tokių bandymų surengti Tautos inicijuotą referendumą buvo apie 20 – ir, jau vien tai pasako, kad reikalas – neeilinis.

Dabar, kaip ir daugybę kartų praeityje, vėl yra gyvybiškai svarbus Mūsų, kaip Lietuvių Tautos atstovų susivienyjimas mintimis ir širdimis bei tikras ir tvirtas noras suprasti – kas ir kodėl, darosi aplinkui mus. Tik tai padarę, mes galėsime pasirinkti tapti pilnai sąmoningi savo aplinkoje, pilnai atsakingi savo veiksmuose ir tarpusavyje vieningi.

Šis referendumas nulems – ar atsiimsime ir išsaugosime Mūsų Tautai, Mūsų protėvių krauju ir prakaitu, nuo svetimšalių ginant, aplietą kraštą Mūsų ateities kartoms ar galutinai pasiduosime ir pranyksime iš istorijos, kaip Tauta ir kaip reiškinys. Pastaruoju atvėju – Lietuva taps, tik maža “savivaldybė” Europos sąjingos mąstu ir bus pilnai kontroliuojama iš Briuselio, o Mes iš lietuvių Lietuvoje, susiliesime, sueuropėsime ir galėsime vadintis tikrais europiečiais – be krašto, kurį galėsime vadinti – SAVU, kaip ir, be didingos istorinės atminties. Atėjo metas atsakingai apsispręsti.

Iki to tertūksta, tik – prarasti savo valiutą – LITA ir priimti valstybinę kalbą – Anglų. Kad nenutiktų tai ir, kad būtų po mažu pradedama atstatyti Lietuvą tokią, dėl kurios kovojo ir kokią išsikovojo “Sąjūdis” bei numatė, dar neišniekinta ir Mūsų priimta Kostitucija, Mes PRIVALOME ateiti į REFERENDUMĄ ir pasakyti TAIP – už siūlomas konstitucines pataisas bei gyvybiškai svarbių konstitucijos straipsnių atstatymą. Pasirinkdami NE – mes pritarsime ir galutinai pasiduosime “mėsmalei”, kuri mus pavers, tik menka mažuma, daugumoje. Tereikia apsidairyti ir pamatysime, jog tai ir yra lėtai, bet sėkmingai daroma, be Mūsų supratimo ir pasipriešinimo. Atėjo kritinis momentas, todėl – Jau, LAIKAS NUBUSTI.

Aš drąsus, nes Aš – ne vienas. Už manęs stovi daugiau, negu 320 tūkstančių Tikrų ir Vieningų Lietuvių, supratusių reikalo svarbą ir tvirtai pasakiusių – “PAKAKS!”. 320 tūkstančių – tai yra daugiau, negu 10% Lietuvos piliečių – ar tai kažką reiškia? – Man, Taip! Jeigu ir Tau tai kažką reiškia, vadinasi, lauksiu Tavęs pasirodant sueigoje.

Numatoma sueigos trukmė – nuo 1 iki 2 valandų, o gal ir ilgiau – priklausomai nuo to, kiek tiesos norėsime ir pajėgsime išklausyti. Bus leidžiami referendumo agitacijai skirtų diskusijų ir aptariamųjų laidų garso įrašai iš “LRT”, “Laisvoji Banga”, “ELTA” informacinių šaltinių. Per televiziją šios informacijos dar nemačiau ir negirdėjau, tikiu, Tu – taip pat. Todėl ateidamas, pasikviesk kaimyną ir visą šeimą, nes šis įvykis – istorinis ir daug ką, jeigu ne viską, lemiantis. Ši sueiga gali tuo kartu ir nepasibaigti. Jeigu bus išreikštas noras, prižadu, ir toliau skirti savo energiją ir laiką tam, kad tikra tiesa ir tikri faktai Mus visus pasiektų ir apjungtu bendam suvokimui mūsų dabarties, taip pat ir didingos praeities, kuri, galimai, užtikrintai Mus ves į šviesesnį rytojų. Medžiagos tam turiu daugiau, negu pakankamai. Dalis jos, jau patalpinta ir visiems prieinama internete, kita dalis dar laukia savo eilės.

Primenu, jog yra dedamos protu nesuvokiamos valdžios pastangos tam, kad referendumą sužlugdyti. Tai daroma per šališkas neobjekyvaus informavimo priemones, net ir valstybinės reikšmės. Esame tyčia klaidinami, todėl pabrėžiu – REFERENDUMAS vyksta NE DĖL žemės PARDAVIMO ar NEPARDAVIMO. REFERENDUMAS vyksta DĖL VALDŽIOJE ĮSIVIEŠPATAVUSIOS nomenklatūrinės SAVIVALĖS PANAIKINIMO – pačiu taikiausiu, teisėtu ir konstitucijoje numatytu būdu – REFERENDUMU.

MES, Tauta – esame TIKROJI valdžia ir jau atėjo laikas tai prisiminti. Atėjo metas, kada galime, o ir privalome sutvarkyti tai, ką per 20 metų, po savęs paliko, gal užsimiršę, o gal, tiesiog, neperskatę “demokratijos” apibrėžimo – Mūsų “išrinktieji”.
Renginio pradžia: 18 valandą 30 minučių.

IKI SUSIĖJIMO, Mielieji! Su pagarba, šilutiškis – Neimantas, neformalus LR pilietinės iniciatyvinės grupės narys.“

Žemės vardu!

Žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Andrius Tapinas, kreipdamasis į tautą „Žemės vardu!“, kviečia boikotuoti referendumą ir rinkėjo korteles pakišti po žeme: žiūrėti vaizdo įrašą: https://www.youtube.com/watch?v=pDKKkqEAB0Q#t=17

Žemės vardu!

Referendumo biuletenio tekstas toks, kad į visus tris siūlomus Konstitucijos pakeitimus privalu atsakyti vienu “taip” arba “ne” (nuotrauka dešinėje).

O ką daryti rinkėjui, kuris pritartų tik kuriam nors vienam pakeitimui?…

Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotojos Lauros Matijošaitytės teigimu, dėl tokio biuletenio teksto atsakingi referendumo iniciatoriai. Esą jie patys tokį pasiūlė ir nepanoro jo keisti, kai jiems buvo suteikta tokia galimybė.

Rinkėjų aktyvumas – apgailėtinas

Pirmąją išankstinio balsavimo dieną Šilutės rajono savivaldybėje savo pilietinę valią pareiškė viso labo 45 rinkėjai, o šiandien iki 10-os ryto, anot savivaldybės rinkimų komisijos pirmininko Arvydo Gorodecko, referendume sudalyvavo dar 12 rinkimų teisę turinčių piliečių.

Kad referendumas įvyktų, jame turi dalyvauti bent 50 proc. rinkėjų.

22 skaitytojų komentarai
S.G. 2014 birželio 26d., 10:3388.119.138.11
Po tokio lozungų kratinio, Neimantui dar derėtų pakviesti visus į pasaulinė revoliuciją be kapitalistų, turtuolių. Už Lietuvą skurde ir izoliacijoje ir galų galiausiai Rusijos glėbyje.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 7

Atsakyti

Neimantas 2014 birželio 30d., 02:1678.61.93.89

“Pakviesti visus į pasaulinė revoliuciją be kapitalistų, turtuolių” – tikrai galėčiau. Šis sakinys atspindi, jog supranti, apie ką aš. Tačiau, antras sakinys parodė tavo, dabar liaudyje vadinamą – “rusofobinį” mentalitetą.

Visas pasaulis žino ir kalba apie “Rytų Išmintį”, tačiau, daugelis žiūri, tik, į “Vakarietiškas Vertybes”. Visi žinome, ką atstovauja vienas reiškinys ir ką atstovaują kitas reiškinys. Tad, klausimas – kur čia, ir kokia čia logika? Kada, užuot, atsisukę į praeitį, imtume ir bendrai pasisemtume iš ten išminties bei stiprybės, mes žiūrime į dar neatėjusią ateitį.
Ir ko to ruso taip bijote? Pvz.: Ateis dėdis bankininkas į lietuvą, užpirks kelis pakalikus, užpirks normaliai ginklų ir nuolatos finansuos. Nukariaus vieną, kitą šalį, tai ką – mes, net ir po kažkiek, kada nei bankininko, nei pakalikų nebelikę turėtume jaustis kalti arba pripažinti savo kaltę? Juk, ne mes kariavome tas kitas šalis, o bankininkas, per savo pakalikus. – Taip ir čia. Juk, karas buvo iš abiejų pusiū finansuojamas tų pačių finansinių grupių, tiek viena fronto pusė, tiek kita. Tad, prie ko čia ta baimė Rusijai ir prie ko čia Putinas? Ar kas nors, bent mintyse, bandėte apsimauti Putino batus ir trumpam panešioti? Kiek karų per pastarąjį, bent jau 20-metį sukėlė rusas ir kiek sukėlė amerikonas?
Ar sako kažką faktas, jog JAV nuo 1776 metų, jau išvien kariaują 214 metus?
https://upworthy-production.s3.amazonaws.com/nugget/4f999561ef15e20003004dcd/attachments/war.jpg

Ar sako kažką faktas, kad visi pasaulio “elito” atstovai, karaliai, princai, prezidentai yra susieti tolimais, bet garantuotais kraujo ryšiais?
http://docentas.wordpress.com/2010/10/31/pasaulio-valdzios-centrai-imperijos-miestai/

Kodėl JAV dislokavusi savo kariuomenę virš pasaulio šalių?
http://www.thenation.com/article/177/797/why-are-us-special-operations-forces-deployed-over-100-countries#

Raudoname fone subombarduotos šalys, mėlyname – dislokuotos JAV karinės bazės.
http://i2.wp.com/www.loonwatch.com/wp-content/uploads/2011/12/why-do-they-hate-us1.jpg?resize=489%2C398

Apskritai, čia, gal kalbu su tikinčiu, jog 9/11 padarė dėdės su barzdomis ir kišeniniais popieriaus pjovimo peiliukais? Jei taip,vadinasi, atsiprašau, truputi pervertinau. :)

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

vova (netas) 2014 birželio 26d., 11:0681.7.78.252

iškalbi iškaba :
BIRŽELIO 29 – ŠILUTĖj PASIENIEČIO DIENA

Oi neveltui Šilutės miestas Dailiu Barakausku išskirtas (pagarbintas)
Lietuvos Respublikos tiksline išskirtinių specialiųjų poreikių vietove.
Kam kur kada ten patyčių mugė baigės ?

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 2

Atsakyti

Nerijui 2014 birželio 26d., 11:3378.61.27.149
Neprimtinos tavo įdėjos Nerijau, pats asmeniškai pagalvok kokia revoliuciją sugalvojai padaryt. Skamba tavo šūkiai kaip prasilenkenčio su sveiku protu žmogaus. Linkiu sėkmės.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 6

Atsakyti

Mokytoja 2014 birželio 26d., 11:5078.61.35.108
Neimantai, jei esi lietuvis, pirmiau išmok lietuviškai rašyti be klaidų. Tavo agitacija – tai rusiškos propagandos kratinys. Esi penktosios kolonos “neformalus narys”, nepudrink Šilutės žmonėms smegenų, grūdus nuo pelų jie atskiria be tokių pranašų. Vieningoji Putino Rusija per tokią propagandą ir “Būkime vieningi” laikraštpalaikio pliurpalus drumsčia žmonėms protus seniai, bet vis dar – bergždžiai. Lįsk po lapais ir nekišk nosies ten, kur eina Lietuvos kelias. Į Vakarus, ne į Rytus.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 7

Atsakyti

palaikau Neimantą 2014 birželio 26d., 13:2781.7.78.91
Neimantas rašo lietuviškai ir beveik be klaidų. Jūs kaip mokytoja turėtumėte džiaugtis, kad išmokėte rašybos. Daugelis Jūsų mokinių rašo žymiai prasčiau. O dėl pažiūrų, tai ateikite, diskutuosime…:)

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 7

Atsakyti

Verdiktas 2014 birželio 26d., 16:0078.61.35.108
Šizofreniški kliedesiai, pretenduojantys į proto apšvietos misiją. Tokiais svaigsta putinizmo sekėjas Neimantas, tokiais- ir A.Paleckiukas. Kalbos klaidų pilna jo rašliava – tai nuoroda Lietuvai į dar klaidingesnį kelią. Jei kas nors Šilutėje užkibs už šio kabliuko, tai būtų absurdas. Na, nebent Jaruškevičius ir Co, Titorenko su Rusijos vėliava, TSKP besiilgintieji.. Bent leidimą renginiui prie Šilutės kultūros ir pramogų centro Neimantas ar turi? Ar vėl nelegalus sambūris legaliai pils šiukšles ant mūsų galvų, kaip buvo 2013 lapkričio 28, kai į Vilnių rinkosi ES šalių vadovai?

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 9 Thumb down 7

viskas legalu 2014 birželio 26d., 16:2081.7.78.91

Bus leidžiami referendumo agitacijai skirtų diskusijų ir aptariamųjų laidų garso įrašai iš “LRT”, “Laisvoji Banga”, “ELTA” informacinių šaltinių. Per televiziją šios informacijos dar nemačiau ir negirdėjau, tikiu, Tu – taip pat.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 4

manau 2014 birželio 26d., 16:3078.61.68.15
Tam vaikiui negera su galva….

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 5

Atsakyti

Vardas 2014 birželio 26d., 16:3478.61.10.227
Nepykite ant Neimanto: jis jaunas, nuoširdus, emocingas ir, spėju iš jo teksto, pasiduodantis įtaigai, ne visada mokantis atskirti grūdus nuo pelų. Tokiais žmonėmis visada mėgta naudotis ir manipuliuoti jų jaunatviškais užmojais. Ateis laikas, išmoks arba ne – puldami tik įskaudinsime karštą širdį.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 5

Atsakyti

Verdiktas 2 2014 birželio 26d., 16:5778.61.35.108
Neimanatai, gal drignių užvalgei? ELTOS pranešimai, Lietuvos radijo ir televizijos laidos, “Laisvoji banga”, – iš šių(ir ne tik) šaltinių informacijos vartotojai kasdien sužino tai, kas naujausia ir kas domina šalies gyventojus. K A S D I E N.
Bet tu vis tiek nori mums pranešti tai, kas šiuose šaltiniuose skelbta? Ištransliuoti senus įrašus? Kuo mus laikai, aborigenais? Interneto laikais, 21-amžiuje? Būgnelių era negrįš, kiek bešokinėtum ant virtualios statinės, bepranašaudamas pasaulio suirutę. Nes ji-tik tavo galvelėje. O vaistų nuo tuščiagalvystės – nėra…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 5

Atsakyti

Neimantas 2014 birželio 26d., 22:3278.61.93.89

Ačiū visiems už nuomones, verdiktus ir palaikymus. Jeigu norite palikti viską taip, kaip yra – ateikite ir balsuokite – NE. Daugiau neturiu jums ką pasakyti. tik priminsiu:
http://www3.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

Oficialus leidimas renginiui – gautas.

Laikai – ne aborigenu, tačiau bedalindamas referendumo laikraščius žmonėms, supratau vieną tragiškai esminį dalyką. Tiesa, supratau, ne iš karto. Koks 90% žmonių manė ir toliau mano, jog referendumas vyks dėl “žemės pardavimo ar nepardavimo užsieniečiams”, tai – absurdas ir visiška netiesa, kuria tiki didžioji dalis suklaidintų tautiečių. Po pasikalbėjimo su žmonėmis, šis skaičius, bent, kažkiek sumažėjo. :)

Primenu: Referendumu siekiama:

1) Sumažinti referendumui surengti reikiamą parašų skaičių iki 100.000.
Tai reiškia, kad pakaks, jog surinkus 100.000 parašų bus galima inicijuoti referendumą, bet kokiu klausimu, net ir pačiu kvailiausiu, o spręsime – priimti tai ar ne – mes visi. Ar gali būti čia kažkas neigiamo? Valdžiai – taip. Mums, Tautai, tikrai – ne. :)

2)Referendumu priimtus sprendimus keisti tik referendumu.
Tai reiškia, kad bus “saugiklis”, jog Tautos valia priimti pakeitimai nebūtų kitą dieną savavališkai atkeisti korumpuotos valdžios sprendimu.

3)Atstatyti Lietuvos piliečių nuosavybės teisę žemei, miškams ir vidaus vandenims. Gamtos išteklius pramoniniu būdu naudoti, tik po privalomojo referendumo.
Pvz.: Norime skalūnų – referendumu nusprendžiame, kad norime, ir – turime.
Nenorime skalūnų – referendumu nusprendžiame, kad nenorime – ir neturime.
Mes esame Tikroji Valdžia, o referendumas – pati objektyviausia demokratijos forma. Ir, jeigu purtysimes atsakomybės bei toliau tikėsime betkuo – melagiais, išdavikais, alkoholikais ir sukčiais – o ne blaiviais vieni kitais ir savimi, tada, mums tikrai – geriau “į vakarus”. Beje, jeigu mūsų kelias, vis dėl to, bus “į vakarus” ir mūsų “valdžia” mus ten klusniai tarnaudami Briuseliui ten veda, tada, galėtų nors, anlgų kalbą dorai pramokti, nes, kolkas, su Putinu, tikrai geriau susišnekėtų, negu su Obama ar Merkel. :)

Mano kalbos ar rašybos taisytojams pasakysiu – Nepretenduoju į nacionalinio diktanto laureato vietą. Turiu įdomesnių užsiėmimų. Mano mokytoja, manęs nieko neišmokino, vos 4-tu baigiau. Tad, nežinau, ar tai apie mane ar apie ją – daug pasako.

Aš skelbiu žinią, tad nežūdykite pasiuntinio, dėl išorinių ir visiškai nereikšmingų priežasčių. Jeigu savo gyvenime laikyčiausi saviraiškos laisvę suvaržančių taisyklių, tada, greičiausiai – gyvendamas skolon, būčiau balsavęs už Grybauskaitę ar už kokį kitą politinį veidą. Tikrai, neturiu nieko prieš ją, bet garantuotai neturiu nieko – UŽ.

P.s.: Esu tikras “putinizmo sekėjas”, kuris, net rusų kalbos nesimokino ir nemoka. :)

O tiems, kurie nesupranta, jog visi važiuojame viename traukinyje, visu greičiu velniop į bedugnę, paskaitykite, kad ir, tai:
http://ltnacionalistas.wordpress.com/2014/02/19/pranas-valickas-valstybes-skola/

- čia – tik “trupiniai”, apetitui sukelti… Žinoma, būčiau dėkingas tam, kuris sugebėtų įrodyti, jog netiesa, kad pinigai pasaulyje kuriami “iš oro” ir tai, tik mano vieno diliuzijos, fantazijos bei kliedesiai. Tada, galėčiau nusiraminti ir grįžti į sociumą, kaip normalus žmogus, susirasti normalų darbą, pasiimti normalią paskolą daiktui, kurio man visiškai nereikia… O savaitgaliais, vėl pradėti nuodyti savo kūną ir sąmonę svaigalais. Čiut nepamiršau – tada, juk, galėčiau įsigyti patį didžiausią televizorių ir atsiimti už tuos 5 su viršum metų be jo. Juokauju, žinoma… Ir, būtų linksma, jeigu nebūtų graudu.

Ačiū mane palaikantiems. Dar labiau, ačiū – manęs nesuprantantiems. Ateis laikas – visi suprasime.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 9

Atsakyti

? :) 2014 birželio 26d., 23:0878.61.57.176
Čia kas, naujas pranašas – pagal paskutinį sakinį – ar tik tuščiagarbis nemokša?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 3

Atsakyti

Vargas dėl proto 2014 birželio 27d., 10:0278.61.35.108
Čia – naujausias tautnės Merkinės piramidėsNR2. (iš bla-bla-bla) statytojas, demagogija apsvaigęs ir kitus bandąs apsvaiginti. Jis norėtų, kad 100 tūkst. tokių Neimantų nulemtų trijų milijonų žmonių likimą ir valstybės raidos kelią. Absurdas. Aklavietė.
Beje, rusiškai mokėti Penktajai kolonai nebūtina – svarbu pagal Putino dūdą giedoti lietuviškai. O jam Vakarai – demonizuotas blogis, už tai upeliais ir lieja dabar kraują Ukrainoje. Kad tik ši ne į Vakarus, civilizacijos lopšį, orientuotųsi. Euroazija-geriau?
Neimantai, nekaltink Mokytojos, kuri tavęs nieko, taip pat ir pasaulio suvokimo, neišmokė. Save auginti reikia pačiam. Ir kalbos kultūros dalykų, ir atsakomybės už žodžius ir veiksmus. Taip pat – ir savikritikos. Nori tapti masių vedliu? Kaip Fidelis Kastro? Kur – į ekonominę, politinę ir moralinę aklavietę? Peliukas Sūrskis geruoju pataria – nulipk nuo internetinės bačkos ir lįsk po šluota. Atsibodai. Susimovei.Amen.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 4

Neimantas 2014 birželio 30d., 02:4978.61.93.89

Jeigu pranašas, nuo žodžio – pranešti, tada, taip – pranašas. Ir jokios čia mistikos, aš suprantu tai, ko kiti nesupranta, nes domiuosi dalykais, kuriais kiti nesidomi.
Lygiai taip, pat, kaip politikai, pagrinde, nieko nenutuokia, nei apie ekologiją ar ekonomiką, tačiau, labai daug ir ilgai gali pasakoti apie tai, kokį brendį rinktis, kur važiuoti atostogauti ar, kaip “prasukti” vieną kitą “dėlą” – šito, joks “eilinis” mirtingasis nesuvokia ir, atseit, nėra pajėgus suvokti. Ne pats geriausias pavyzdys, bet dėja, pavyzdžio esmė, nėra Tiesa.
Mes žinome ir išmanome tai, nuo ko priklauso mūsų gerbūvis. Kam skiriame savo dėmėsį, ten neišvengiamai tobūlėjame. Politika – nešvarus žaidimas, gyvenimo nepamylėtiems žmonėms. Jie ten taip – siekia pripažinimo, tuščios garbės. Jie išmokę, tik kištis savo kišenes, pamiršdami, jog turtų į kapus nenusitemps. Atsakyti gaus visi – be išimties. Paprasti, nuoširdūs žmonės apsieina ir be to, nes vieni, pvz, išmano mechaniką, kiti, dirba prie žemės, treti kažką kuria gražaus ir naudingo.
Gaila, kad dar nėra tokio dalyko, kad visi norintys į valdžią, privalėtų eiti dirbti neatlygintinai ir privalėtų prisiimti atsakomybę už kiekvieną savo žodį, pažadą, darbą ir, svarbiausia – savo veiksmų pasėkmes.. Va, tada ir pasirodytų, kas yra kas. ;)

Dėl nemokšos – kada visi ,pasinaudodamiesi savo “nežemiškomis” galiomis, jau pasisakę, ir pasakė apie mane daugiau, negu pats žinojau, tikrai, pasijutau, kaip nemokša ir neišmanelis, kuris nieko apie save dar nežino. :)

Normalaus ir tikro klausimo, taip dar niekas ir neuždavė… Kas pasikoliojo, kas pasidžiaugė, tačiau, toks jausmas, kad nieko, taip ir nepanoro suprasti. Negi, be nepagrįstų ir emocijoje užgimusių replikų bei vertinimų, niekas nieko doro nepasakys ir nepaaiškins, nepaklaus tam, kad įsitikintų savo teisybėmis? :)

Gal, aš ir esu suklaidintas demagogas savo fantazijų pasaulyje, tačiau, mano žodžių dar niekas faktiškai nepaneigė. Tik emocijos ir rūstūs, nepagrįsti vertinimai. Aš, jau, beveik įpratęs… Nes žinau, kad taip veikia Tiesa tuos, kuriems Jos labiausiai trūksta. :)

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 2

Neimantas 2014 birželio 27d., 20:5778.61.93.89
:) Taip ir nieko niekas nepasakėt, nei patvirtinote, nei paneigėte.
Nei iš kur pinigai, nei kada išmokėsime valstybės skolą… O pasaulio? :)
Epitetus naudoja tie, kurių jie patys yra verti. Kitaip tariant, kitus tepame tuo, kuo patys kvepiame.
Pasaulio suvokimo pats išmokau. Galėčiau paaiškinti, kaip ir Tau teisingai suvokti tikrovę, bet, kogero, esi tam nepasiruošęs/-usi.
Paneikite bent vieną mano mintį ar nuorodą – faktais. Prašau. Surenkime forumą, pakalbėsime, nufilmuokime. Tik faktai ir argumentai – ir pažiūrėsime, kas yra kuo. Juk, negalime būti visi teisūs. :)

Pakeitus vieną raidę, gaunasi – “Vergas dėl proto”… Pastebėjai? :)

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 3 Thumb down 5

Atsakyti

apgailėtina 2014 birželio 27d., 22:2778.61.12.225
Kaip apgailėtina… Nesurinkai liaudies savo renginyje ir toliau siūlai savo kvailus forumus? Susiimk žmogau!

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 4 Thumb down 4

Atsakyti

dalyvaves 2014 birželio 28d., 19:4078.61.102.93

“liaudies” buvo kiek daugiau negu 50, o vyko dvaro kieme. Gal pabijojai sustot ir pasižiūrėt. Bet nieko tokio, iki kito karto.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 5

Neimantas 2014 birželio 30d., 01:2978.61.93.89

Atsiprašau, tačiau vergo ar, vadinamuoju “stokholmo” sindromu nesergu, o ir tam, kad išgyventi, batų kitiems bučiuoti negavau išmokti.

Čia kalbėti visi drąsus. Drasūs, tarsi tie, kurie laikydami ginklą, savo pirštą laiko ant gaiduko. Drasūs, tarsi tie, kurie stovi už to ginklą laikančiojo.
Anksčiau ar vėliau pamatysite, jog ginklas žaislinis, netikras ir atsuktas į jus pačius. Kol aš esu jūsų dalis, o jūs mano – tai reiškia, kad ginklas atsuktas į Mus.

Čia, tarsi literatūriškai parašiau, bet, patikėkite, literatūros čia mažai, nes čia faktas. Viskas yra faktiškai įrodoma, sujungus tų faktų atskiras dali į vieną krūvą.

Aš pats esu ir ginklas, ir kulką, ir taikinys. Mes visi tokie esame, todėl Mums nereikia, kad Mus kažkąs vestų, ypač taip, kaip dabar, kad veda – tamsoje, kliūnant už kiekvieno pasitaikiusio akmens, o pažvelgus į priekį, kelio gale – bedugnė ir garanduota, kad ir Tautinė bei dvasinė mirtis. Dėja, daugeliui labai sunkiai sekasi tai prisiminti ir blaiviai, širdimi bei protu suvokti esamą situaciją.

Keisčiausia tai, kad apsimelavę ir apsivogę, neadekvatūs savo aplinkai žmonės, kalbantys nelogiškas nesąmones yra gerbiami ir populiarūs, dievinami… Kada, tie, kurie sakosi, kančių keliu priėję ir palietę šviesą yra, paprasčiausiai niekinami ir išjuokiami. Nors, kas čia keisto… Juk, viską pateisiname, kuo patys užsiimame. Logiška ir primityviai suvokiama.

Gal tai, ką aš suvokiu ir nėra tiesa, o kažkas gali man tai ir įrodyti. Aš to neneigiu, nesipriešinu ir, netgi, laukiu. Manote, man malonu suvokti tiesą tokią, kokia, mano akimis, ji yra, iš tiesų? Manote, smagumėlis vaikštinėti po sociumą, kada suvoki, jog visi esame paskendę ir besisukame, nuolatos besikartojančioje savo pamokose? – Taip, man malonu, nes žinau, kad tai nesitęs amžinai. Aš tai praėjau, praeis ir kiti. Vieni greičiau, kiti truks ilgiau. Didžiausias trikdis tobūlėjimui – baimė. Baimė dėl vaikų, baimė dėl ateities, baimė dėl savo veiksmų, baimė dėl pasėkmių ir t.t.
Bet, kaip aš suvoksiu, jog klįstu, jeigu tylėsiu? Va, kad ir šioje erdvėje – sulaukiau kažkokių reakcijų. Esu dėkingas už tai. Tik, liūdna, jog nei vienos neigiamos reakcijos, kuri būtų verta mano ar bet ko kito dėmėsio. O mano dėmėsį gali patraukti, tik nuoširdumas, neklįstanti logika ir faktai. Viskas, kas netelpa į šiuos tris žodžius yra paprasčiausios srutos, kuriomis pilstosi tie, kuriomis jie patys yra pritvinkę. Kaip jau minėjau, kitus tepame tuo kuo patys kvepiame. Tokia tiesa.

Pyktis ir neapykanta kyla dėl vaizduotės trūkumo bei informacijos stokos. Esant šiems dalykams, neįimanoma pajėgti suprasti reiškinio, kuris yra neaiškus. Nėra patirties – nėra vaizduotės. Nėra informacijos – nėra, ta informacija paremtos išminties. Tad, ką galima kalbėti su žmogumi, kuris yra piktas, nes neturi, nei vaizduotės, nei išminties? :)

Vadovaujuosi paprasta taisykle, pagal kurią, taip pat vertinu tai, ar pašnekovas vertas bet kokio dėmėsio:

Nesupranti – klausk. Nepatinka – Prieštarauk. Prieštarauji – pagrįsk. Pardindęs, siūlyk. Pasiūlės – rodyk pavyzdį.

Ir pabaigai: Intelektas – nuolatos smalsauja, atradinėja, atnaujina žinias ir kinta. Idiotai – yra nuolatos įsitikinę, kiekvienu savo sakomu dalyku, tarsi būtų patys tai patyrę. – Tai ne mano žodžiai, bet jeigu kas ir nesutinkate, lauksiu argumentų. :)

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 2

o gal 2014 birželio 28d., 06:2478.61.102.93

Gal gerbiamas Marius Budraitis padarytų interviu su šiuo kitaip mastančiu jaunuoliu. :)

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 5

Atsakyti

Vergas dėl patoso 2014 birželio 28d., 10:3778.61.35.108

Į vietinę televiziją veržimasis – dėl viešųjų ryšių, savireklamos, narcisizmo ir muilo burbulų pūtimo. Tokia metodika veikia visi lengvatikių ieškotojai. (Tokia pat-telefoniniai sukčiai). Jie taip įtaigiai(šįkart iš jaunatviško entuziazmo degančiom akim) pliurps apie riedėjimą bedugnėn, kad paskui naująjį ‘tautos gelbėtoją” patrauks nauji pulkai. Daug tokių ‘gelbėtojų’ matėme. Jei Šilutei nepakako atsitokėti – te dar vienas tuščias girnas žiniasklaida prasuka. Koks skirtumas-vienu pranašu daugiau ar mažiau,jei net Antanui Dzūkija mandatą kažkada buvo suteikusi… Tik anas tokio įžūlumo manipuliantu nebuvo. Pirmyn, Neimantai, dėl tiesos ir šviesos mūšio laukas platus. Bet atsimink – kryžiuoti diskusines špagas su tiesos ir melo mišinių plaktuvu – beviltiška.
Tais mišiniais nugirdyti visi informacinio karo prieš Lietuvą eiliniai. Ir veikia visur- nuo sostinės iki provincijos. Šis atvejis – iki banalumo eilinis.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 2

Neimantas 2014 birželio 30d., 02:5578.61.93.89

Tai aš čia tas, kuris ieško lengvatikių ar aš pats tas lengvatikis, kuris pakliuvo “lengvatikių ieškotojams”? :)
Prie ko čia pranašas ir Antanas, kaip suprantu, Nedzinskas?
Kur pasirodo mano manipuliacija, kada iš pačio lūpų vien tik spėliojimai ir spekuliacijos, nepagrįstais faktais? :)
Sakai “melo ir tiesos mišiniu” ar gali atsijoti, kur pasakytas melas ir kur tiesa? Žinoma, argumentais ir faktais, o ne spėliojimais, būgštavimais ir kitais rimtumo nesuteikiančiais veiksmais..
“Tais mišiniais nugirdyti visi informacinio karo prieš Lietuvą eiliniai. Ir veikia visur- nuo sostinės iki provincijos. Šis atvejis – iki banalumo eilinis. ” – duok pavyzdžių ir faktų.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą