Moksleivių dziudo: šilutiškiai imtynininkai skynė laurus Lenkijoje

Publikuota: 2014 birželio 23 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškiai dziudoistai (nuotraukoje su treneriu R. Lukošium) komandinėse varžybose iškovojo antrąją vietą.Šilutiškiai dziudoistai (nuotraukoje su treneriu R. Lukošium) komandinėse varžybose iškovojo antrąją vietą.

Savaitgalį Bochnios mieste (Lenkija) vyko didelis tarptautinis dziudo turnyras. Jame dalyvavo sportininkai iš septynių šalių: Lietuvos, Čekijos, Kroatijos, Austrijos, Ukrainos, Slovakijos ir Lenkijos.

Šilutiškiai imtynininkai komandinėse varžybose nusileido tik turnyro šeimininkams ir užėmė antrąją vietą. Jie taip pat buvo apdovanoti specialiu prizu kaip geriausia užsienio komanda.

Mūsiškiams puikiai sekėsi ir individualiose varžybose: Ernestas Sagalec savo svorio grupėje iškovojo turnyro auksą, tokios pat prabos medalį laimėjo ir jo brolis Edvardas, finale laimėjęs prieš komandos draugą Dominyką Šatkų.

Rokas Šadzevičius liko septintas

Po varžybų ir apdovanojimų niekas neišsivaikščiojo, mat vyko įvairių vertingų daiktų loterija, o po jos – vakarienė ir diskoteka.