Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutėje dviratininkai vėl priminė apie save

Publikuota: 2010 gegužės 31 Kategorija: Gyvenimas, Laisvalaikis

L. Mockaus nuotr.L. Mockaus nuotr.

Paskutinį gegužės penktadienį šilutiškiai dviračių mėgėjai antrą kartą šiais metais dalyvavo pasaulinėje akcijoje “Kritinė masė”.

Nors dviratininkai miesto gatvių ir neužtvindė – akcija sulaukė mažiau dalyvių nei prieš mėnesį, – vis dėlto jie ir šį kartą sugebėjo atkreiptį į save kitų eismo dalyvių dėmesį.

Sutartą valandą dviratininkai iš įvairių Šilutės miesto vietų ir priemiesčio gyvenviečių rinkosi istorinėje Senojo turgaus aikštėje. Jų būryje buvo matyti nemažai naujų veidų. Tai tik patvirtina, kad Šilutėje gausu mėgėjų minti dviratį, nors miesto infrastruktūra ir nėra pati tinkamiausia jiems saugiai vairuoti.

Vieno iš akcijos organizatorių Šilutėje architekto Egidijaus Vidrinsko vedini, dviratininkai išvažinėjo miestą kone visomis kryptimis ir, sukorę per 10 kilometrų, grįžo į Senojo turgaus aikštę. Iš ten skirstėsi kas sau – iki kito karto.

“Kritinė masė” – tai visame pasaulyje paskutinį mėnesio penktadienį vykstanti akcija, kurios metu žmonės su dviračiais masiškai užima gatves. Akcijos tikslas – visiems dviračių mėgėjams susitikti kartą per mėnesį ir džiaugtis saugiu važiavimu.

Rašyti komentarą