Ultralengvųjų čempionate – šilutiškio naujoko sėkmė

Publikuota: 2014 birželio 02 Kategorija: Aviacija, Sportas

Prieš startą. (LULOPF nuotr.)Prieš startą. (LULOPF nuotr.)

Savaitgalį Šilutės aerodrome vykusiame Lietuvos ultralengvųjų orlaivių pilotų čempionate, dviviečių lėktuvų klasėje pergalę šventė tik nuo praeito rudens lėktuvą savarankiškai pilotuojantis šilutiškis Martynas Beconis. Kartu su juo į pamario krašto padangę kilo Gediminas Atkočiūnas.

Antrąjį medalį Šilutės aeroklubui iškovojo Algirdo ir Dariaus Poteliūnų tandemas – trečioji vieta.

Sidabro medalį pelnė Tauragės aeroklubo pilotas A. Rupkus su šturmanu T. Butkumi.

Algirdas Telšinskas, trečiasis čempionate dalyvavęs šilutiškis, užėmė 6-ąją vietą. Jis į padangę kilo kartu su Lietuvos ultralengvųjų orlaivių pilotų federacijos prezidentu Povilu Kalinausku.

Motorinių skraidyklių klasėje medalius iškovojo V. Ganusauskas (Kaunas) –I vieta, A. Laukys (Kartena) – II vieta ir S. Petruškevičius (Elektrėnai) – III vieta.

Šilutiškiai šioje klasėje nesivaržė.

Ačiū Dovydui Stunguriui, respublikinio čempionato Šilutėje organizatoriui, už suteiktą informaciją.