Dziudo Šilutėje: medalių – lyg iš gausybės rago

Publikuota: 2014 gegužės 27 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Turnyro prizininkai su treneriu R. Lukošium.Turnyro prizininkai su treneriu R. Lukošium.

Savaitgalį Šilutėje vykusiose dziudo varžybose vienodai gerai sekėsi ir mažiesiems pamario imtynininkams, ir senjorams.

Tarptautiniame vaikų dziudo turnyre šilutiškiai dziudoistai iškovojo tris aukso, du sidabro ir tiek pat bronzos medalių:
turnyro nugalėtojais tapo Aras Plikšnys, Uosis Knapkis ir Mantas Sunngaila. Giedrius Eidukis ir Emilija Bagdonaitė (mergaičių grupėje) užėmė antrąsias vietas, o Neilas Viskintas ir Dangira Mockutė (mergaičių gr.) pelnė bronzos medalius.

Šilutiškiai senjorai, čempionato prizininkai.

Šilutiškių dziudo imtynių veteranų sąskaitoje – keturi aukso ir vienas sidabro medalis:
atvirojo Lietuvos Respublikos senjorų dziudo čempionato nugalėtojais tapo Rimvydas ir Žilvinas Lukošiai, Vladimiras Filičkinas bei Dainius Karinauskas, Vytautas Paškauskas pasidabino sidabro medaliu.

Senjorų turnyre dalyvavo daugiau kaip 50 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos.