Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

lrytas.lt: Pamario jaunimas atrado Šilutės žemės ūkio mokyklą

Publikuota: 2014 kovo 27 Kategorija: Gyvenimas, Švietimas

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės žemės ūkio mokykla panašesnė ne į Lietuvos, bet į Danijos ar Olandijos profesinio mokymo įstaigą: naujas ryškiomis spalvomis švytintis pastatas, kurio viduje – jauku, itin tvarkinga, daug gėlių ir besišypsantys veidai. Rodos, čia viskas einasi kaip iš pypkės, o problemos ir rūpesčiai pralekia pro šalį.

„Bet taip nėra, – tikina mokyklai nuo 1994-ųjų vadovaujantis Algimantas Abromaitis. – Niekas nenukrito iš dangaus, viską atkakliai ir kruopščiai darėme patys. Džiaugiamės, kad mums pavyko renovuoti mokyklos pastatą. Juk labai svarbu, kokioje aplinkoje žmogus mokosi ir dirba. Kurdami grožį, palaikydami tvarką kartu ugdome ir jaunus žmones.“

Pasak direktoriaus, svarbiausias tikslas – kad mokykloje būtų saugu ir gera, o parengti specialistai pateisintų darbdavių lūkesčius, būtų konkurencingi šiuolaikinėje darbo rinkoje.

Daugiau: lrytas.lt: “Pamario jaunimas atrado Šilutės žemės ūkio mokyklą”

3 skaitytojų komentarai
Anevas 2014 kovo 27d., 19:1678.61.237.27
Na kur ir nesidžiaugti,Švyti ir dukros namas Pagruniuose,ne renuovuotas naujai statomas,žentas dirba ten žū mokykloje,”Renuovuojasi po truputį,kelis tūks lit algos gaudami,,,,

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 0

Atsakyti

abejotina 2014 kovo 28d., 11:08151.227.210.103
nu ten tie remontai visi yra viena, direktoriaus sotus gyvenimas kita,
pavaduotoju vizija dar trecia
o realybe…
kaikuriu mokytoju pamokose jauciasi sovietine atmosfera.
kaikuriu mokytoju tiesiog neprofesionalumas/nesugebejimas(nenorejimas) pritapti prie mokiniu supriesina.
as pilnai suprantu su kuo tenka dirbti tiems mokytojams, bet cia ir yra esme kad ta mokykla tokiu keliu vedama ir visi turi taikytis, arba bent stengtis padaryti aukstesnio lygio.
buciau mokytojas, su mokiniais arba sutarciau arba ne, kai butu mano pamakose, ju laikas priklausytu man ir as jiem tai paaiskinciau, kad atejote pas mane kad as jums i galva ideciau ziniu, tai tam sias 45 minutes ir skirsime, jeigu kuris nors nepritaria, prasome atsitoti ir iseiti, kad netrukdyti likusiems, o likusieji savo noru, tuo paciu savo noru gauti ir zinias.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 2

Atsakyti

klausimas 2014 kovo 30d., 22:2278.61.168.41

kokius specialistus jie ten ruosia visiskai neaisku, pedagogai labai zemo profesinio pasiruosimo, atbuke nuo metai is metu monotonijos, atsilike nuo laikmecio. Kodel jie nekeiciami – neaisku, kas juos atestuoja – neaisku, ar tai ,ko (specialybiu)studentai mokomi, reikia siandieniniam verslui?
Mokykla su paslapties skraiste.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą