Vaikų dziudo: šilutiškių kraitėje – 11 medalių

Publikuota: 2014 sausio 27 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškių dziudoistų komanda po varžybų. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)Šilutiškių dziudoistų komanda po varžybų. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Šeštadienį, sausio 25 d., Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko vaikų dziudo varžybos, kuriose dalyvavo patys mažiausieji – 2004-2007 gimę imtynininkai.

Šilutiškiai iškovojo net 11 medalių: čempiono vardą iškovojo Aras Plikšnys (svorio gr. iki 24 kg), sidabro medalius pelnė Mantas Songaila (iki 46 kg) ir Edvinas Agintas (per 50 kg), Žygimantas Augustas (iki 22 kg), Robertas Ciparis (iki 24 kg), Neilas Viskintas (iki 34 kg), Julius Česnakevičius (iki 34 kg), Arnas Galdikas (iki 38 kg), Arnas Naujokas (iki 30 kg), Matas Bauža (iki 42 kg) ir Giedrius Eidukis (iki 50 kg) pasidabino bronzos medaliais.

Gerai kovojo Nedas Jurkevičius, Augustinas Goberis ir Mantas Dubauskas, tačiau šiems berniukams iškovoti medalių nepavyko.

Daugelis šilutiškių tokiose varžybose dalyvavo pirmą kartą.

Turnyre dalyvavo iš viso 60 jaunųjų sportininkų iš Plungės, Skuodo, Telšių, Klaipėdos ir Šilutės miestų.

Parengta pagal Rimvydo Lukošiaus inf.

5 skaitytojų komentarai
Arvydas Jakas 2014 sausio 27d., 11:0084.15.184.71
Smagu, kad mūsų bendras triūsas įrengti Šilutėje dziudo salę pasiteisino. O kiek buvo eilinių ir tradicinių politikų pasisakymų :”rinkiminiai Jako populizmai” :)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 4

Atsakyti

indre 2014 sausio 28d., 18:49188.69.198.189

Tikra tiesa p.Arvydai, juk politikui paskyti “Taip” yra- “mūsų bendras triūsas”.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Jurgita 2014 sausio 28d., 11:2781.7.100.123
Ačiū treneriui už entuziazmą ir norą dirbti su vaikais.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 0

Atsakyti

ALDONA 2014 sausio 28d., 15:53195.182.71.106

Treneriui kantrybės .Dalyvavau kaip sirgalė už anūkėlį, kuris dar visai trumpai lanko Jūsų treniruotes ir jam buvo pirmos varžybos , tačiau sekmingos.Iškovojo 3-čią vietą ir parsinešė medalį…

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

vilma 2014 vasario 1d., 10:2081.107.87.187

Saunuoliai treneriai kad negaili savo laiko vaikams.O vaikai turbut patys laimingiausi sitiek medaliu………

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0