Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės valdžia griebiasi „rimbo“

Publikuota: 2013 rugsėjo 30 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

D. Žebelienei su R. Ambrozaičiu įgriso Savivaldybės administracijos tarnautojų aplaidumas. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)D. Žebelienei su R. Ambrozaičiu įgriso Savivaldybės administracijos tarnautojų aplaidumas. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Daiva Žebelienė, Šilutės rajono savivaldybės merė, pagaliau nusprendė padaryti galą visai valdančiajai koalicijai garbės neteikiančioms taip vadinamoms techninėms klaidoms Tarybos sprendimų projektuose.

Nuo valdžios perversmo Šilutės r. savivaldybėje jau praėjo daugiau kaip 15 mėnesių. Tačiau rajono valdančiosios koalicijos vežimas dar ir šiandien sunkiai rieda. Ir ne be Savivaldybės administracijos tarnautojų pagalbos: šie lyg tyčia nesiliauja kaišioti pagalius į valdžios ratus, Tarybos sprendimų projektuose įveldami „techninių“ klaidų – tai ne tą pavardę įrašo, tai ne tokį skaičių…

Tai tikra dovana opozicijai, kuri, nors pati ir negali pasigirti kokiais nors pasiekimais, tačiau niekada nepraleidžia progos sumenkinti valdančiuosius visuomenės akyse.

D. Žebelienės kantrybės taurė persipildė praeitą ketvirtadienį, kai per vieną Tarybos posėdį jai su koalicijos partneriais bent du kartus teko raudonuoti dėl tokių „techninių“ klaidų.

Merės teigimu, jau kitą dieną iš administracijos tarnautojų, rengusių tuos nelemtuosius sprendimų projektus, buvo pareikalauta raštiškų pasiaiškinimų, o šiandien, pirmadienį, ji ketinanti inicijuoti „techniškai“ apsileidusių tarnautojų veiklos įvertinimą.

Tačiau panašu, kad administracijos direktoriaus Raimundo Ambrozaičio nereikės raginti imtis drausminių priemonių prieš aplaidžius pavaldinius.

„Jie buvo drausminami ir anksčiau – būta pabarimų. Tačiau panašu, kad to buvo negana, – sakė telefonu R. Ambrozaitis. – Todėl dabar bus imamasi griežtesnių priemonių…“

Bene garsiausiai lig šiol buvo nuskambėjusi „techninė“ klaida, dėl kurios Savivaldybei grėsė tūkstantiniai delspinigiai bankams dėl laiku negrąžintų paskolų. „Šilutės ETA Žinios“ apie tai rašė šių metų liepos 5 d. str. „„Mieganti gražuolė“ arba kaip pradirbami rajono biudžeto pinigai“.

Laimei, viskas baigėsi gerai – Savivaldybės administracijai pavyko gražiuoju susitarti su bankais. Bent jau taip šiandien teigė merė D. Žebelienė.

Ne į temą
Atsarga gėdos nedaro…

Oresto Lidžiaus nuotr.

7 skaitytojų komentarai
stebėtojas 2013 rugsėjo 30d., 11:3378.61.235.47
O kam reikalingi metų darbo veiklos vertinimai, kai visi pagal vieną kurpalį įvertinami visiškai nežiūrint į darbo kokybę metų eigoje?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 23 Thumb down 1

Atsakyti

pamastymai 2013 rugsėjo 30d., 14:3988.119.15.53
tu techniniu klaidu visada pasitaiko ir pasitaikys gi zmones dirba , o ne robotai, bet normalus vadovas parengta sprendima perziuri pries pateikdamas , o cia matyt to nedaro, todel ir tenka raudonuoti. Galvu kapojimas cia nepades, nes abi puses kaltos vienodai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 9

Atsakyti

supratimui 2013 spalio 1d., 07:3278.61.27.149

Savivaldybės administracijos vadovas kasdien pasirašo po keletą šimtų puslapių dokumentų, tad jeigu dar peržiūrėtu technines klaidas, tuomet jis nebe vadovas o raštininkas. Visose stambesnėse įmonėse tokia tvarka ir reikėjo savivaldybėje tokia tvarką ir atsakomybę paskirti.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 2

Atsakyti

pamastymai 2013 spalio 1d., 12:4988.119.15.53
tai kam reikalingas parasas jei rasosi net neskaitydamas. Tai tegul savivaldybeje ikuria rastu pasirasinetojo etata. kad ir kas ka besakytu vis vien tas kuris rasosi tas ir atsako. Ko cia bijoti atsakomybes, ar perskaityti rasta ypac jei jis- labai svarbus. Kol pasirasomas rastas gi praeina ir vedejo filtra ir visokie derinimai tarp skyriu buna. Tai jei kirsti is peties tai tegul patys is saves atsakomybes pasireikalauja, juk neziurejo ka pasiraso, ar taip gali buti?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 1

mes 2013 rugsėjo 30d., 18:5190.130.144.116
Mano manymų viršutinės galvos turėtu peržiūrėti ką pateikia apatinės galvos,
bet išeina taip kad viršutinės galvos nesuprata ką jiems pateikia, jiems išaiškėja kai
visiems seniai jau aišku. Savivaldybė savas UAB-as kuris už nieka neatsako.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 4

Atsakyti

jooo... 2013 spalio 1d., 07:2188.119.137.197
pries desimt metu dar reikejo atlikti valyma tuose rumuose, tai gal tuomet ir savivaldybe nebutu tokioje padeti kaip dabar…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 0

Atsakyti

Romualdas 2013 spalio 1d., 13:025.20.161.180
Tikrai ponai valdininkai,kas pasirašo tas atsako,nejau parašas metamas neskaičius,gaila jog atsako ne tie kurie turėtų,manau reikia čia rimtų teisininkų.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą