Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Jako projektas: pirmoji siena pramušta

Publikuota: 2013 rugsėjo 27 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Š. Laužikas suabejojo A. Jako peršamos UAB 'AV Force' patikimumu. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Š. Laužikas suabejojo A. Jako peršamos UAB 'AV Force' patikimumu. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Šilutės rajono savivaldybės taryba nežymia balsų dauguma pritarė sprendimui įsteigti Šilutėje turizmo, sporto ir pramogų centrą.

Šio projekto rengėjas Arvydas Jakas su savo bendražygiais už tai turi būti dėkingi opozicinei Darbo partijos frakcijai, kuri savo balsais su kaupu užpildė spragą rajono valdančiųjų vienybės sienoje, atsivėrusią, laikinai atskilus Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų trejetui su mero pavaduotoju Šarūnu Laužiku priešakyje.

Pastarojo motyvai dėl nepritarimo viešosios įstaigos Šilutės turizmo, sporto ir pramogų centro steigimui visiškai pateisinami: vis dar esama tamsių dėmių, kurios verčia abejoti į naujos viešosios įstaigos steigėjų partnerius peršamos UAB „AV Force“ patikimumu, iki šiol neaiškios steigėjų atsakomybės ribos ir kt.

„Darbiečių“ lyderis Saulius Stankevičius pritarė Š. Laužikui, kad sprendimo projektas parengtas nesolidžiai, jame stokojama svarbios informacijos. Nepaisant to, jis pareiškė, kad Darbo partijos frakcija balsuosianti „už“. Tačiau, anot S. Stankevičiaus, Tarybos nariai turi įsipareigoti atsakingai parengti sutartį su UAB „AV Force“.

Šilutės „tvarkiečių“ lyderis Vaidas Pavilonis pareiškė, kad jam visa tai panašu į puotą maro metu, kuria siekiama politinių dividendų. Daug visokių priekaištų bei pastabų turėjo ir žaliasis valstietis Virgilijus Pozingis.

Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Daiva Kerekeš parengtam sprendimo projektui iš teisinės pusės priekaištų neturėjo, tačiau, anot jos, jeigu Tarybos nariams vis dar kažkas neaišku, galbūt būtų neprošal neskubėti su sprendimu, bet dar kurį laiką padiskutuoti, kad neliktų neatsakytų klausimų. Bet kur tau…

Tarybai dar teks nuspręsti, kur Šilutėje statyti turizmo, sporto ir pramogų centrą, turės būti parengtas techninis projektas ir kt.

Susijęs : “Jako projektas: gražią viziją temdo abejonių šešėliai”

13 skaitytojų komentarų
... 2013 rugsėjo 27d., 11:4978.61.222.117
“Tarybai dar teks nuspręsti, kur Šilutėje statyti turizmo, sporto ir pramogų centrą, turės būti parengtas techninis projektas ir kt.” – čia tai konkreti architektūrinė – urbanistinė veikla, o ne politikų paplepėjimai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 0

Atsakyti

Nei šis nei tas 2013 rugsėjo 27d., 13:1188.119.253.65
Iki šiol tokie projektai būdavo priimami viešai. bent jau suformuluojant tikslus ir žinant savo galimybes, -kviečiant pageidaujančius partnerius prisijungti . O dabar? Pirma darinys su savivaldybės atsakomybe? Ir kodėl būtent tas partneris ? Kokiais kriterijais rementis jis parinktas? Todėl, kad vienas tarybos narys turi ten draugų ar pažystamų? O gal vis tik reikėjo apie savo ketinimus viešai paskelbti ir atsirinkti partnerius pagal gautus pasiūlymus? Kažkas nešvaraus čia paslėpta… Atrodo ir merė pradėdama eiti pareigas kalbėjo apie viešumą ir skaidrumą… – o gal nekalbėjo? (tada nereikėtų stebėtis)
Kaip ten bebūtų Šaras šioje košėje pasirodė solidžiausiai, kažin kaip greitai tarybai teks atšaukinėti savo neapgalvotą sprendimą. Geriau jau darytų tai greičiau…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 10

Atsakyti

Rinkėja 2013 rugsėjo 27d., 14:2078.61.35.108
Rajono taryba, vadovaujama D.Žebelienės, vėl žengė nuopuolio keliu. Apraizgyta nešvarių interesų ir demonstratyviai nepaisanti prievolės laikytis veiklos skaidrumo standartų. Taip buvo prie visų iki jos buvusių merų, visus praėjusius 23 metus.
Padoraus politiko , garbingai atstovaujančio mūsų, o ne savo klano, interesus, Šilutei , atrodo, išsiugdyti nėra lemta.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 8

Atsakyti

F. Dostojevskis 2013 rugsėjo 27d., 14:5181.7.78.91
Jeigu siekdamas tikslo pakeliui pradėsi stabčioti ir mėtyti akmenis į kiekvieną lojantį šunį, tai tikslo niekad nepasieksi.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 9

Atsakyti

To F.D. 2013 rugsėjo 27d., 22:3278.61.57.176
Tai koks tas tikslas, gerbiamasai? Ir ar aklai netikintys piliečiai, bandantys atskirti pelus nuo grudų šunys?
Nepamenu tik kur tai girdėta?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 6

Atsakyti

Joo 2013 rugsėjo 28d., 09:2188.118.183.35
Mano mintyse dėliojasi pelai ir grūdai: Grūdai atiteks tik projekto autoriui dividendų pavidalu, o visiem kitiem rajono gyventojams tik pelai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 3

Atsakyti

Anevas 2013 rugsėjo 28d., 20:0378.61.237.27

Čia atrodo,kaip tuščios kalbos”su šakėmis po vandenį”,na pasiūlykite ką geriau nei A.Jakas ar merė,nieko nėra,,,

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 10

Atsakyti

Nusikaltimas ir bausmė - F.Dostojevskiui 2013 rugsėjo 28d., 13:1478.61.35.108
Į tikslą, nepaisydami lojančių sarginių visuomenės šunų, visus 23 metus šauniai žengusieji savivaldybės vadovai tikrai turi ką rinkėjams parodyti. Balčytis – Neringoje ir Šilutėje puikiai įrengtus dvarelius, Laužikas -nuosavų pastatų kompleksą “Ventainėje”, Jakas – pilaitę ant Šyšos upės kranto priešais uostą… Nelėtinkit žingsnio, vyrai, už jūsų – Šilutė, varguolių kraštas, bent akis paganyti galės, pastačius dar vieną gigantomanijos perlą. Ne pagal Jurgį ta kepurė… bet godžias politikų akis gerai pridengs.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 4

Atsakyti

Aniavui 2013 rugsėjo 29d., 13:1578.61.57.176
,,Pasiūlyti ką nors geriau nei A.Jakas ar merė…”
Trybos nariai buvo renkami , kad kaip skelbėsi ,,skaidriai atstovautų rinkėjų interesus”. Jeigu Aniavas mano, kad tai, kad parenkama projektą igyvendinanti bendrovė pagal tai, kaip ji patinka ( nesakau už kiek patinka) dviem personom, kad ir labai iškiliom – tai, mano manymu, blogai. Jei taip, kaip Aniavas manančių dauguma- tai visai prastai. Aš nenoriu mokėti mokesčių, kad juos paskirstytų tokiem projektam vykdyti. Nenoriu, kad mano uždirbtus pinigus dalintusi draugų ratelis, nesvarbu , kad tie draugai labai svarbūs asmenys. Todėl ir kraunuosi savo lagaminus. Jei taip ir toliau, galės jie tame baseine vieni du ir turkštis …

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 4

Atsakyti

Anevas 2013 rugsėjo 29d., 20:0478.61.237.27

NA SU TOKIU POŽIRIU SENIAI JAU LAGAMINUS SUSIKRAUTI IR EMIGRUOTI REIKĖJO….VISKAS BLOGAI,NA BET NUO KAŽKO PRADĖTI REIKIA,KAD JAUNIMAS UŽIMTAS BŪTŲ,DAR IR NEMOKAMAI JAUNIMAS Į SPORTO CENTRA,KAD ĮEITI DALYVAUTI GALĖTU,BUS KOKIOS VARŽYBOAS,SUSIDOMĖJIMAS,UŽIMTUMAS,,,”GAL TADA NETURĖS LAIKO NARKOTIKŲ VARTOTI IR ŠILUTĖJE GAL NIEKO BAGAŽINĖSE NEDEGIS GYVŲ?

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 5

Atsakyti

Aniavui 2013 rugsėjo 30d., 08:4388.119.253.65

Ačiū, kad palaiminai. Kažin ko dar vis trūko apsispręsti dabar ramiau…

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 0

zosė aferistė 2013 rugsėjo 29d., 13:265.20.104.80
pinigu gatviu apšvietimui nėra,kiemam,duobėm tvarkyt nėra, pramogų centrui statyti ir išlaikyti YRA….

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 5

Atsakyti

šilutiškė 2013 spalio 1d., 08:0378.61.30.28

Kam tas pramogų centras naujas ,jeigu senieji kultūros namai didelį dalį metų tušti .Paskaičiuokit kiek čia tų renginių yra ,o kultūrai šimtai tūkstančių skiriami .Jeigu ne biblioteka ,ačiū jos darbuotojams ,tai Šilutėje mažiau renginių negu Bikavėnuose ar kitose seniūnijose.
Aišku tas naujas pramogų centras numatytas statyti su pas,lėptais tikslais ir jo tikrai nereikia ,gal ponai leiskite nuspręsti už Jus visuomenei ,nes čia bus naudojami mūsų mokėtojų pinigai ,be to negirdžiu ir niekur nerandu parašytą kokia mūsų gerbiamų Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo ir vyriausiojo architekto nuomonė ,jų nuomonė čia labai svarbi ,deja nutaria politikieriai .Tad statybų naujų nereikia ,o reikia naudotis esamais pastatais ,tik įdėti meilės ir rūpesčio į patikėtą darbą.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą