Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Estakados byloje – naujas posūkis

Publikuota: 2010 balandžio 29 Kategorija: Aktualijos

Šilutės r. savivaldybės nuotr.Šilutės r. savivaldybės nuotr.

Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau – VPT) reabilitavo Šilutės r. savivaldybę: laikinai VPT direktoriaus pareigas einantis Daivis Zabulionis nutraukė administracinio teisės pažeidimo bylą dėl anksčiau tos pačios tarnybos nustatytų viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimų rengiant estakados kelyje iš Šilutės į Rusnę techninio projekto parengimo paslaugų viešąjį pirkimą.

Tokį sprendimą D. Zabulionis priėmė balandžio 21 d., atsižvelgęs į Šilutės r. savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjos Stanislovos Dilertienės, kuriai prieš dieną buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, paaiškinimus ir faktines aplinkybes.

VPT vadovo nutarime paminėtos dvi Šilutės r. savivaldybės administraciją išteisinančios aplinkybės: pinigai estakados projektui rengti buvo skirti ne iš Savivaldybės biudžeto, bet iš Kelių priežiūros programos, ir jie turėjo būti panaudoti iki šių metų sausio 10 d., o finansavimo sutartis su Kelių direkcija buvo pasirašyta 2009 metų rugsėjo 28 d; į  neskelbiamas derybas dėl estakados projektavimo buvo pakviestos 3 įmonės.

Todėl D. Zabulionis nusprendė, kad rengiant estakdos projektavimo paslaugos viešąjį pirkimą viešųjų pirkimų įstatymo principai nebuvo pažeisti.

Šis VPT nutarimas gali turėti lemiamos įtakos Klaipėdos apygardos teisme nagrinėjant Klaipėdos apygardos prokuratūros civilinį ieškinį (str. “Estakados projektavimo darbus sustabdė teismas”), kuris buvo grindžiamas ankstesnėmis Šilutės r. savivaldybės administracijai nepalankiomis VPT išvadomis dėl estakados projektavimo paslaugos pirkimo.

Teismo sprendimas sustabdyti estakados projektavimo darbus Šilutės r. savivaldybės vadovų negąsdina. Anot jų, šie darbai ir taip jau kuris laikas nutraukti dėl pinigų stokos.

Estakados projektavimui iš Kelių priežiūros programos buvo skirtas ketvirtis milijono litų. Šie pinigai jau sumokėti UAB “Tiltų ekspertų centras”. Projektui užbaigti reikia dar 550 tūkst. litų.

Data, kada prokuratūros civilinis ieškinys teisme bus nagrinėjamas iš esmės, dar nepaskirta.

3 skaitytojų komentarai
Edvardas Vitkauskas 2010 balandžio 29d., 11:5278.61.121.83

Esmė ta pati – Rusnės gyventojai vis tiek lieka prie “suskilusios geldos” t.y. tų pačių traktorių kilnojančių automobilius, tos pačios problemos, nepaisant kokios institucijos pareikštu savo nuomonę šiuo įsisenėjusiu klausimu; vėl į pabaigą eina savivaldybės tarybos kadencija ir rezultatas šioje vietoje – minus 250 tūkst.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Kysa 2010 balandžio 29d., 19:3384.32.214.14

Ta estakada jau pradeda iš tikro dvokti. Ir scenarijus kažkur matytas. Ar tik ne didmeistris Ostapas Benderis panašiai svaigčiojo apie naujuosius Vasiukus su tarpgalaktiniu susisiekimu su ateiviais :)

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

raimis 2010 balandžio 29d., 20:4384.15.162.162
konservatoriu buldozeris sudirbo…
Pasirodo prokuratura be aiskaus tikslo , neturedama ka veikti ir aiskaus pagrindo, kreipesi i teisma, teismas myledamas liberalus o ne istatyma prieme nutarti sustabdyti projektavimo darbus, ir staiga ta institucija kuri pati pripazino ivykus pazeidima, staiga pasikeitus jos vadovui (kuris tiesiogiai pavaldus Kubiliui) praregejo , apsigalvojo.
Pasake mes suklydom, ankstesnis sprendimas buvo “Pokstas”

Noriu buti konservatorium… ne liberalu…ne valst. ne bliamba konservatorium.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą