Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Etikos sargų taikiklyje – ir Š. Laužikas

Publikuota: 2010 balandžio 27 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

O. Lidžiaus nuotr.O. Lidžiaus nuotr.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau – VTEK) imasi tirti, ar aukštas pareigas Lietuvos savivaldybėse užimantys Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovai kartais nepiktnaudžiavo tarnybine padėtimi, kai kovo 26 d. tarnybiniu transportu vyko į partinį renginį Lazdijuose.

Tarp galimų tarnybinės etikos pažeidėjų minimas ir Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus pirmininkas Šarūnas Laužikas.

Anot pranešimų žiniasklaidoje, konservatorių partiniame renginyje Lazdijuose dalyvavo Seimo narių ir daug kitų aukštas pareigas konservatorių partijoje einančių šalies politikų. Daugelis mašinų buvo su užrašais, skelbiančiais, kad šios transporto priemonės priklauso įvairių savivaldybių ir apskričių administracijoms: Anykščių, Biržų, Prienų, Utenos, Šilutės, Molėtų ir kitoms. Daugelyje mašinų valdininkų laukė asmeniniai vairuotojai.

Susirinkime dalyvavusių partiečių pateikta informacija apie susirinkimo tikslą buvo skirtinga. Vieni tvirtino, kad Lazdijuose vykstantis renginys – nepartinis, o mokomasis seminaras žemės ūkio specialistams. Tačiau konservatorių frakcijos Seime seniūnas Jurgis Razma žurnalistams pareiškęs, kad tai būta partinio susirinkimo.

Į VTEK su prašymu ištirti, ar savivaldybėse aukštas pareigas einantys konservatoriai nepiktnaudžiavo tarnybine padėtimi bei nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų, kreipėsi LR Seimo Darbo frakcija.

1 skaitytojų komentaras
mis 2010 balandžio 28d., 10:1384.15.147.223
Pas mus Pozingis Lauzikui skubiai isdave leidima i tarnybine komandiruote…atgaline data.
Abu du du tokie patys
Nenustebciau, jei butu net skubi ataskaita apie “konferencija”pateikta…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą