Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Etikos sargai: tvarkyti oficialius reikalus restorane galima

Publikuota: 2013 birželio 27 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau – VTEK) nustatė, kad Egidijaus Černeckio vadovaujama Valstybinė statybų užbaigimo komisija (toliau – komisija), spręsdama dėl UAB „Naujoji energija“ atliktų vėjo jėgainių parko statybos darbų Šilutės rajone tinkamumo šios bendrovės pasirinktame ir jos lėšomis apmokėtame restorane „Gilija“, vadovavosi teisės aktų nuostatomis.

Anot VTEK, pranešimuose ir žiniasklaidos priemonėse pateikta informacija, esą statytojas vaišingumu galbūt siekė sau teigiama linkme paveikti Komisijos narių priimamus sprendimus dėl naujos vėjo jėgainės statybos darbų pripažinimo tinkamais, nepasitvirtino.

VTEK turimais duomenimis, statytojas Komisijos darbui užsakė tik UAB „Gilija“ konferencijų salę, tačiau maisto produktais ir gėrimais Komisijos narių nevaišino.

Vis dėlto VTEK atkreipia dėmesį į tai, kad Komisijai, ateityje siekiant išvengti panašaus pobūdžio abejonių dėl galimo šališkumo ir tariamo palankumo verslininkams, kurių atliktus darbus vertina, derėtų viešai teikti išsamią informaciją apie savo veiklą, statybų užbaigimo procedūras, jų eigą, vietą bei darbotvarkes. Tokie duomenys turėtų būti skelbiami visuomenei prieinama forma, bendruomenių atstovams suteikiant galimybę susipažinti su reikšminga informacija ir užtikrinant jų teisę ginti savo teisėtus interesus.

Susijęs str.: “Kova su vėjo malūnais: šilutiškis statybų inspektorius atsitvėrė tylos siena”

Rašyti komentarą