Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Fotokonkursas “Kitokia Šilutė”: III etapas (36 nuotr.)

Publikuota: 2013 gegužės 31 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

Aušros Pa nuotr.Šilutės rajono savivaldybė, Europos parlamento narys Zigmantas Balčytis, Šilutės turizmo informacijos centras, kavinė “Kafija”, interneto svetainė “Pasaulis kraustosi iš proto” ir „Šilutės ETA Žinios“ kviečia Jus pasidalinti gražiausiais Šilutės miesto vaizdais, kurie galėtų tinkamai reprezentuoti kraštą leidiniuose bei interneto svetainėse.

Dėkojame fotografijų autoriams, taip aktyviai dalyvavusiems pirmuosiuose dviejuose konkurso „Kitokia Šilutė“ etapuose, ir laukiame naujų nuotraukų. Trečiojo etapo nugalėtojus, kurių nuotraukos surinks daugiausiai “patinka” (”like”) socialiniame tinkle „Facebook“, paskelbsime birželio 1 d.

Laukiame ne tik populiariausių miesto architektūrinių objektų atvaizdų, bet ir nuotraukų iš kasdienio gyvenimo, įvairių renginių, taip pat fotografijų su miestą supančios gamtos vaizdais, kitokių – netradicinių nuotraukų.

O galbūt Jums pasisekė užfiksuoti Šilutės mieste tai, kas daugeliui praslysta pro akis, arba visiems gerai žinomą objektą nufotografavote kitokiu rakursu? – tuomet siųskite mums el. pašto adresu konkursui@silutesetazinios.lt (temoje nurodykite „Konkursui „Kitokia Šilutė“”).

Taip pat laukiame nuotraukų su Šilutės vaizdais, kurių, jūsų manymu, krašto svečiai neturėtų pamatyti.

Siųskite tik pačių darytas nuotraukas, kadangi dalyvaudami konkurse Jūs patvirtinate, kad nuotraukos autorius esate būtent Jūs. Nurodykite sritį – architektūra, gamta, žmonės ir kt., – kuriai norėtumėte priskirti savo nuotraukas, ir pavadinimus.

Nepamirškite, kad kiekviena nuotrauka yra unikali ir gali tapti pačia gražiausia.

Nuotraukas galite siųsti ir tuo atveju, jeigu neketinate varžytis dėl prizo, bet norėtumėte su visais pasidalinti savo užfiksuotais kitokios Šilutės vaizdais (apie tai praneškite el. laiške).

Jūsų nuotraukos bus publikuojamos interneto svetainėje „Šilutės ETA Žinios“ ir jos puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“: https://www.facebook.com/Silutes.ETA.Zinios.

Geriausios, organizatorių manymu, nuotraukos publikuojamos interneto svetainėje „Kitokia Šilutė“. Visos jos dalyvaus finaliniame konkurso etape rugsėjo pradžioje. Pagrindinis konkurso prizas – savaitės trukmės kelionę dviem po Europos Sąjungos valstybes, aplankant Europarlamentą, šių metų spalio mėnesį (Fotokonkursas „Kitokia Šilutė“: dalyvaukite ir laimėkite kelionę po Europą).

DĖMESIO! Siųsdami savo nuotraukas konkursui „Kitokia Šilutė“ Jūs patvirtinate, jog sutinkate, kad Jūsų nuotraukos būtų neatlygintinai publikuojamos kraštą reprezentuojančiuose leidiniuose ir interneto svetainėse, nurodant autorių.

Šioje publikacijoje panaudota Aušros Pa nuotrauka.

Konkursinės nuotraukosVisos pirmojo ir antrojo etapų nuotraukos:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152707745425228.1073741826.410916130227&type=3 ir “Fotokonkursas “Kitokia Šilutė”: I etapas (114 nuotr.)”

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152756632645228.1073741839.410916130227&type=3 ir „Fotokonkursas “Kitokia Šilutė”: II etapas (72 nuotr.)“

Albumas “Šilutės durys“
Albumas “Ne Šilutės svečiams”

.