Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės valdžios ataskaitos: trūkto tik biso…

Publikuota: 2013 balandžio 25 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

D. Žebelienė ir R. Ambrozaitis iš Tarybos narių sulaukė daugiau liaupsių ir plojimų nei kritikos. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)D. Žebelienė ir R. Ambrozaitis iš Tarybos narių sulaukė daugiau liaupsių ir plojimų nei kritikos. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Šilutės rajono savivaldybės administracijos ir jos vadovo, taip pat Savivaldybės tarybos ir mero 2012 metų veiklos ataskaitos Taryboje buvo patvirtintos kaip niekada sklandžiai: merė Daiva Žebelienė ir administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis iš Tarybos narių, įskaitant ir opozicijos atstovus, sulaukė daugiau liaupsių ir plojimų nei kritikos.

Dėl Tarybos ir mero veiklos ataskaitos nė vienas Šilutės krašto išrinktasis nepasisakė „prieš“, susilaikė (nebalsavo) „tvarkiečiai“ Vaidas Pavilonis ir Gintaras Bružas.

„Už“ Savivaldybės administracijos ir jos direktoriaus veiklos ataskaitą balsavo 20 Tarybos narių. Vienas – Virgilijus Pozingis – pasisakė „prieš“, susilaikė (nebalsavo) keturi: Stasė Skutulienė, Vaidas Pavilonis, Gintaras Bružas ir Algimantas Čeponis.

Daugiausiai liaupsių Šilutės r. savivaldybės vadovai, kaip nekeista, sulaukė iš opozicionieriaus Juozo Sauspreškio. Pastarasis po ataskaitų pristatymo abu kartus pirmasis suskubo pasidžiaugti gerai parengtomis ataskaitomis, pagirti vadovus ir padėkoti jiems.

Saulius Stankevičius, opozicinės Darbo frakcijos lyderis, irgi negailėjo gražių žodžių Savivaldybės vadovams. R. Ambrozaitį jis pavadino geriausiu iš visų kada nors buvusių Savivaldybės administracijos vadovų, kuriuo, anot politiko, visada galima pasitikėti, tačiau tai esą vis tiek neapsaugos jo nuo interpeliacijos… Merei S. Stankevičius irgi tarė kelis gerus žodžius, pridurdamas, kad blogus pasiliekąs sau.

Merė padėkos žodžių sulaukė net ir iš paties V. Pozingio. Tiesa, pastarasis turėjo porą pastabų D. Žebelienei dėl netikslumų ataskaitoje, bet baigdamas pasisakymą ir jis ištarė: „Ačiū už ataskaitą“.

S. Skutulienė, pastebėjo, kad D. Žebelienė mažai kalba, ragino ją drąsiau sakyti, kaip yra, ką ji pati galvojanti, ir palinkėjo sėkmės, pridurdama, kad pati balsuosianti „už“.

Vienintelis buvęs D. Žebelienės bendrapartietis V. Pavilonis pamėgino įkąsti merei, teigdamas, kad merų kaita Tarybos kadencijos metu esanti rajono nelaimė, ir jis pageidautų balsuoti atskirai už Tarybos ir už mero ataskaitas. Deja, ataskaita – viena.

R. Ambrozaitis aštresnių žodžių sulaukė tik iš V. Pozingio, kuris niekaip negali pamiršti priemokų skyrimo administracijos direktoriui ir abiem jo pavaduotojams praeitų metų rudenį, kai visi administracijos darbuotojai dėl pinigų stygiaus pernai buvo varomi nemokamų atostogų po 10 dienų per metus…

Tiems, kam įdomu:
ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS IR MERO 2012 METŲ ATASKAITA.

ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS 2012 METŲ VEIKLOS ATASKAITA.

1 skaitytojų komentaras
Petras 2013 balandžio 27d., 09:4678.61.116.40

Vilniuje, kai gyventojai atsiskaito pagal skaitiklių butuose rodmenis, už kub. m vandens su nuotekomis dabar reikia mokėti 4,37, Kaune – 5,35, Šiauliuose – 6,63, Palangoje – 7,96, Kretingoje – 9,35, Šilutėje – 9,67 Lt.
Taip rūpinasi žmonėmis rajono valdžia.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą