Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Fotokonkursas „Kitokia Šilutė“: I etapas (114 nuotr.)

Publikuota: 2013 balandžio 03 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

Pirmasis konkurso etapas artinasi prie pabaigos. Jo nugalėtoją, „Facebook“ socialiniame tinkle daugiausiai „patiko“ („like“) surinkusios nuotraukos autorių, paskelbsime ateinantį sekmadienį, balandžio 7 d. 21 val. Jis bus apdovanotas kvietimu dviem į balandžio 11 d. 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre vyksiantį Ingos Valinskienės, Andriaus Butkaus ir Džentelmenų koncertą.

Antros vietos laimėtojo laukia 35 litų vertės kuponas kavos gėrimams kavinėje “Kafija”.

Šilutės rajono savivaldybė, Šilutės turizmo informacijos centras, kavinė “Kafija” ir „Šilutės ETA Žinios“ kviečia Jus pasidalinti gražiausiais Šilutės miesto vaizdais, kurie galėtų tinkamai reprezentuoti kraštą leidiniuose bei interneto svetainėse.

Laukiame ne tik populiariausių miesto architektūrinių objektų atvaizdų, bet ir nuotraukų iš kasdienio gyvenimo, įvairių renginių, taip pat fotografijų su miestą supančios gamtos vaizdais, kitokių – netradicinių nuotraukų.

O galbūt Jums pasisekė užfiksuoti Šilutės mieste tai, kas daugeliui praslysta pro akis, arba visiems gerai žinomą objektą nufotografavote kitokiu rakursu? – tuomet siųskite mums el. pašto adresu konkursui@silutesetazinios.lt (temoje nurodykite „Konkursui „Kitokia Šilutė“”).

Taip pat laukiame nuotraukų su Šilutės vaizdais, kurių, jūsų manymu, krašto svečiai neturėtų pamatyti.

Siųskite tik pačių darytas nuotraukas, kadangi dalyvaudami konkurse Jūs patvirtinate, kad nuotraukos autorius esate būtent Jūs. Nurodykite sritį – architektūra, gamta, žmonės ir kt., – kuriai norėtumėte priskirti savo nuotraukas, ir pavadinimus.

Nepamirškite, kad kiekviena nuotrauka yra unikali ir gali tapti pačia gražiausia.

Nuotraukas galite siųsti ir tuo atveju, jeigu neketinate varžytis dėl prizo, bet norėtumėte su visais pasidalinti savo užfiksuotais kitokios Šilutės vaizdais (apie tai praneškite el. laiške).

Jūsų nuotraukos bus publikuojamos interneto svetainėje „Šilutės ETA Žinios“ ir jos puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“: https://www.facebook.com/Silutes.ETA.Zinios

Fotokonkursas vyksta etapais. Pirmasis – iki balandžio 7 d.

DĖMESIO! Siųsdami savo nuotraukas konkursui „Kitokia Šilutė“ Jūs patvirtinate, jog sutinkate, kad Jūsų nuotraukos būtų neatlygintinai publikuojamos kraštą reprezentuojančiuose leidiniuose ir interneto svetainėse, nurodant autorių.……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Konkursinės nuotraukos


Albumas “Šilutės durys”

Albumas “Ne Šilutės svečiams” (papildytas)
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Rašyti komentarą