Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Laba diena, mes iš eFeNTėTė“

Publikuota: 2013 vasario 21 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

FNTT tiria skundą dėl galimai nusikalstamos veikos tvarkant komunalines atliekas Šilutės rajone. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)FNTT tiria skundą dėl galimai nusikalstamos veikos tvarkant komunalines atliekas Šilutės rajone. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Maždaug taip turėtų skambėti pasisveikinimas, kurį gali išgirsti Šilutės rajono savivaldybės vadovai, sulaukę neprašytų svečių iš Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (toliau – FNTT), tiriančių skundą dėl UAB „Ecoservice“ ir Šilutės r. savivaldybės galimai nusikalstamos veiklos tvarkant rajone komunalines atliekas.

FNTT prie Vidaus reikalų ministerijos atstovė spaudai Rūta Andriuškaitė el.paštu patvirtino „Šilutės ETA Žinioms“, kad FNTT yra gavusi tokį skundą, ir kad šiuo metu tikslina jame surašytą informaciją, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso 168 str.

Ikiteisminis tyrimas dėl pareiškime nurodytų aplinkybių, anot FNTT atstovės, kol kas dar nepradėtas.

„Ar Savivaldybei – ar atskiriems jos tarnautojams – yra pagrindo nerimauti?“ – su tokiu klausimu „Šilutės ETA Žinios“ šiandien kreipėsi į Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorių Raimundą Ambrozaitį.

„Esu labai susidomėjęs šiuo reikalu. Mane labiausiai domina būsimas tyrimo rezultatas, – teigė telefonu administracijos direktorius. – Negaliu dabar kažką įtarti, nes nežinau, ar yra sąryšis su Savivaldybe. Asmeniškai bendrauti su FNTT man neteko, tik raštu gavome prašymą pateikti juos dominančią informaciją“.

Vis dėlto R. Ambrozaitis labiau linkęs manyti, kad visa tai susiję su galimai nesąžininga UAB „Ecoservice“ veikla.

Kadangi UAB „Ecoservice“ generalinis direktorius Saulius Budrevičius šiuo metu yra išvykęs, ir su juo neina susisiekti, panašiai kaip R. Ambrozaičiui suformuluotą klausimą uždavėme šios bendrovės padalinio Šilutėje vadovui Ramūnui Balčiauskui.

Pastarasis šiandien sakė telefonu, kad apie skundą FNTT dėl atliekų tvarkymo Šilutės rajone dar nėra nieko girdėjęs. Nors „Ecoservice“ padalinio vadovu R. Balčiauskas dirba palyginti neseniai (šiose pareigose jis pakeitė iš darbo atleistą Giedrą Beinorienę), tačiau, kaip pats teigė, sprendžiant iš jo jau sukauptos informacijos apie atliekų tvarkymą rajone, nematantis priežasčių, dėl ko bendrovė turėtų nerimauti.

Primename, kad komunalinių atliekų tvarkymas Šilutės rajone ypatingo visuomenės dėmesio sulaukė praeitų metų pavasarį, kai buvo įkurta neformali iniciatyvinė grupė UAB „Ecoservice“ veiklai rajone tirti. Vėliau, praeitų metų rugsėjį, Savivaldybės merės Daivos Žebelienės potvarkiu buvo sudaryta darbo grupė buitinių atliekų tvarkymo problemoms spręsti. Jai taip pat buvo pavesta teikti pasiūlymus, kaip geriau organizuoti atliekų tvarkymą rajone. Darbo grupės vadovu merė paskyrė administracijos direktoriaus pavaduotoją Vygantą Kamarauską.

Buvo išaiškinta nelegali šiukšlių perkrovimo aikštelė Grabupiuose, atskleista daugiau negražių dalykų.

Susiję str.: „Atliekų tvarkytojai pasišiukšlino“,
“Nutylėta tiesa irgi melas”,
“Šiukšlių versle švarias rankas sunku aptikti”

7 skaitytojų komentarai
:) 2013 vasario 20d., 13:5682.135.211.147
kokia kalba gali eiti apie sazine? nera tvarkos , todel tokie , kaip eccoservis ir naudojasi. turi buti kontrole, kontrole ir dar karta kontrole.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 26 Thumb down 0

Atsakyti

siaip 2013 vasario 20d., 14:2378.61.113.143
neisveza jie siuksliu. kiekviena savaite Armalenuose vienas konteineris neisveztas paliekamas. jau atsibodo skambinti jiems ir i seniunija. rezultatas tas pats…..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 0

Atsakyti

nesityčiok vycka 2013 vasario 20d., 22:325.20.106.51
Neužilgo eFeTĖTĖ gal papurtys Šilutės būstą ir išsiaiškins kur dingsta gyventojų surinktos lėšos. Kasmet, nieko neatlikus, pinigai išgaruoja. Už mūsų pinigus didžiuojasi esantys rėmėjais.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 1

Atsakyti

siaip 2013 vasario 21d., 07:4478.61.113.143
butu saunu kad papurtytu BUSTA, TEN TAI TIKRAI RASTU UZ KO UZSIKABINTI

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 1

Atsakyti

:) 2013 vasario 21d., 09:2182.135.211.147
kur rubikono ausys kyso, ten …

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 0

Atsakyti

:( 2013 vasario 21d., 11:4082.135.211.147
je FNTT gerai dirbtu, tai seniai butu iskapste is buvusiu skandalu, o dabar tiria , tiria ir nieko, viskas gerai. Atrode, kad skandalai su mokyklu renovacija isves tuos kenkejus i dienos sviesa, o gavosi kaip ir visada gaunasi.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 0

Atsakyti

juozas 2013 vasario 25d., 20:4778.61.168.41

tai ar “Silutes bustas” ar “Ecoservice”- to pacio seimininko. Cia juodai prirasinejami ir darbai ir siuksliu kiekiai, ir transporto islaidos nuvezti i Klaipeda is kliento kisenes. O jau butu ukis, tai is viso marazmas, saraskino kontora kaip buvo ,tai pavadinima pakeite, o jokios tvarkos

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą