Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

K. Komskis: “Dar nepribrendau būti ministru”

Publikuota: 2010 kovo 31 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

O. Lidžiaus nuotr.O. Lidžiaus nuotr.

Tokią savikritišką nuomonę LR Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis išsakė šį pirmadienį Šilutės r. savivaldybėje surengtos spaudos konferencijos metu.

LR Vyriausybės veikla, K. Komskio teigimu, paralyžiuota. Esą mažiausiai 3 dienas per savaitę 7 – 9 ministrai iš 14 sėdi Seimo ir komitetų posėdžiuose, nes bijo, kad opozicija gali nuversti vieną ar kitą pirmininką. Todėl Vyriausybė negali normaliai dirbti.

Kiek tokia situacija tęsis, anot K. Komskio, priklausys nuo Prezidentės Dalios Grybauskaitės sprendimo, ar leisti dabartinei Vyriausybei toliau dirbti, ar formuoti naują ministrų kabinetą.

K. Komskis pasigyrė, kad pats priklauso derybinei grupei, kuri rengė alternatyvią Vyriausybės veiklos programą. Todėl galįs pasakyti, kad niekas nesiruošia formuoti naujos Seimo daugumos, neturėdamas 78 – 80 narių.

“Iki to skaičiaus (opozicijai – red. pastaba) trūksta vienos frakcijos, – aiškino K. Komskis. – Viena artimiausių ir priimtiniausių mums yra liberalcentristų frakcija. Bet yra kalbama ir su Arūnu Valinsku”.

Paklaustas, kokį postą Vyriausybėje yra numatęs sau, K. Komskis atsakė, kad dar nėra pribrendęs būti ministru. Esą jam ir Seime užtenka darbo.

2 skaitytojų komentarai
Laimute 2010 kovo 31d., 22:0688.118.30.22

Vienas iš tapšnotojų partijos nepribrendęs pabuvo prezidentu, tautos vargui geriau jau tu nepribręsk būt ministru. Mūsų kraštas jau ir nepribrendusį viceministrą turėjo, tad gal jau gana.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

marina 2010 balandžio 1d., 17:3878.61.128.70

nauja valdzia net ir noredama negales buti blogesne uz diktatoriaus kubilo
sekmes formuojant nauja valdzia

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą