Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Š. Laužikas susitiko su autobusų vairuotojais

Publikuota: 2010 kovo 31 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

miestai.net nuotr.miestai.net nuotr.

Šilutės r. savivaldybės Administracijos direktorius Šarūnas Laužikas, siekdamas išsiaiškinti, kokios nuotaikos šiuo metu vyrauja Šilutės autobusų parke, kovo 29 d.  susitiko su šios įmonės darbuotojais ir direktorium Artūru Stonkum, pranešė Šilutės r. savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius.

Susitikimo metu aptarta nelengva įmonės finansinė padėtis, kuriai didelę įtaką daro Savivaldybės skola už lengvatinių keleivių vežima viešuoju transportu.

“Situacija buvo labai sunki. Iškilo nemažai problemų dėl paskolos sutarčių su bankais, tačiau turime neblogų naujienų. Dar esame skolingi Jums 393 331 Lt, o 150 000 Lt sumą jau pervedėme praeitą savaitę, manau, kad kurį laiką lėšų įmonei išgyventi užteks, -kalbėjo Š. Laužikas. – Šiemet biudžeto pajamų planas vykdomas neblogai. Tikiuosi, kad skolų klausimas bus išspęstas visiems laikams. Šilutės rajono savivaldybės biudžete taip pat numatyta pakankamai lėšų, taigi, manau, galėsime reguliariai atsiskaityti su autobusų parku”.

Susitikime dalyvavo ir įmonės buhalterė, kuri patvirtino, jog atlyginimams išmokėti kurį laiką pervestos sumos užteks.

Dar vienas klausimas, kuris rūpėjo susirinkusiems darbuotojams, – ar autobusų parką vis dar ruošiamasi parduoti. Administracijos direktorius atsakingai pažymėjo, jog ne, taip pat pridūrė, jog galimybė autobusų parko teritoriją atiduoti verslui, o pačią įstaigą iškelti už miesto ribų buvo svarstoma, tačiau šiuo metu Savivaldybė pasiruošusi grąžinti skolas įmonei, taigi Šilutės autobusų parkas gyvuos ir toliau. Vienas realus pasiūlymas būtų teritoriją atiduoti privačiam verslui su sąlyga, jog bus pastatyta moderni stotis, kaip jau yra daroma kitose savivaldybėse.

Susitikimo metu kalba pakrypo ir kitomis rajono žmonėms aktualiomis temomis: apie bendrą ekonominę situaciją, įgyvendinamus projektus, regioninių kelių remontą, šiukšlių mokesčio naująją tvarką. Taip pat vairuotojai sunerimę dėl nelegaliai dirbančių vairuotojų, su kuriais, anot jų, kova darosi panaši į “kovą su vėjo malūnais”.

Administracijos direktorius pažadėjo padėti sutvarkyti ir šį reikalą.

Baigdamas susitikimą Savivaldybės Administracijos direktorius Šarūnas Laužikas dar kartą kreipėsi į susirinkusius darbuotojus: “Mano tikslas, kad ši įmonė veiktų konkurencingai, atlyginimai būtų mokami laiku. Esu įsitikinęs, jog įmonės sunaikinimas nieko neišspręstų, o Savivaldybei ir vėl reikėtų steigti naują įmonę. Sieksiu, kad situacija būtų stabili. Būtų protinga galvoti apie visos bazės iškėlimą, privataus verslo pritraukimą, o įrengus modernią bazę dirbti taupiau ir racionaliau”.

Rašyti komentarą