Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Seimo konservatoriai klibina K. Komskio kėdę

Publikuota: 2012 gruodžio 12 Kategorija: Aktualijos, Seimas 2012

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

„Tvarkietį“ Kęstą Komskį iš Seimo pirmininko pavaduotojo posto bus bandoma išversti per Antikorupcijos komisiją.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime nariai Agnė Bilotaitė ir Arvydas Anušauskas kreipėsi į Seimo antikorupcijos komisiją, atkreipdami dėmesį į ikiteisminius tyrimus, susijusius su rinkėjų papirkimais Šilutės–Pagėgių rinkimų apygardoje.

Šių dviejų konservatorių išplatintame pranešime prašoma į Antikorupcijos komisiją iškviesti Generalinės prokuratūros ir Policijos departamento kompetentingus atstovus „ir, siekiant politinio proceso skaidrumo, atsakyti į esminį klausimą: ar tyrimas buvo išsamus ir siekta nustatyti balsų pirkimo užsakovus, ne tik vykdytojus“.

“Kyla klausimas, ar tokio pobūdžio ikiteisminiai tyrimai atliekami išsamiai ir leidžia nustatyti balsų pirkimo organizatorius, nelegalių lėšų šaltinius, ar užtenka įstatymuose numatytų teisinių galimybių ištirti trukdymus pasinaudoti rinkimų teise ir nubausti atsakingus asmenis”, – pranešime cituojama Seimo narė A. Bilotaitė.

Kol visuomenei nėra iki galo įrodyta, kad K. Komskis nesusijęs su šia balsų pirkimo byla, konservatorių nuomone, jis pats turėjo susilaikyti nuo atsakingų Lietuvos Respublikos Seimą reprezentuojančių Seimo Pirmininko pavaduotojo pareigų.

“Kadangi balsų pirkimo atvejai įrodyti, K. Komskis turėtų prisiimti politinę atsakomybę ir atsistatydinti iš Seimo Pirmininko pavaduotojo pareigų”, – pranešime cituojami Seimo nariai.

Antikorupcijos komisijai dabar vadovauja liberalas, buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktorius Vitalijus Gailius. Praėjusios kadencijos Seime jai kurį laiką vadovavo K. Komskis, vėliau – Ligitas Kernagis.

2 skaitytojų komentarai
Taip 2012 gruodžio 12d., 16:0981.7.78.91

Taip, teisingai, reikia išsiaiškinti ir padėti tašką. Būtu tikslinga nubausti šmeižiančius gerbiamą seimo pirmininko pavaduotoją K.Komskį.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 13

Atsakyti

Anevas 2012 gruodžio 12d., 18:5478.61.237.27
Nėra ką šmeižti seimo seimo pirmininko pavaduotoją K.Komskį.Jei balsus papirkinėjo,teismas nubaudė pažeidėjus,tai K.Komskis kaltas ar nekaltas turi spręsti teisėsauga,(,prokuratūra,STT ir tt.)Dabar gaunasi kaip antras Viktoras,bus komisijos,liečimybės panaikinimas,kaltas ar nekaltas,greičiau turėtu spręsti,o jei nekaltas?Viktorą.U.kiek kaltina po teismus vargsta,jau būtu atsėdėjęs ir ramiai gyvenęs…Bet K.Komskio balsų papirkinėtojus pagavo,,,

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą