Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Aistros dėl estakados statybos virš užliejamo kelio į Rusnę kaista

Publikuota: 2009 gruodžio 22 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Pagal sutartį su Šilutės r. savivaldybe UAB “Tiltų ekspertų centras” jau projektuoja per 20 mln. litų vertės estakadą. Tačiau Šilutėje į LR Seimą išrinktas Audrius Endzinas su partiečiais liberalsąjūdiečiais vis dar mėgina įtikinti rajono valdžią, kad užtektų suręsti šalia potvynio užliejamo kelio į Rusnę laikiną statinį už kokius 3 mln. Lt, kuris būtų naudojamas potvynio metu.

UAB “Tiltų ekspertų centras” už estakados projektavimo darbus užsiprašė 800 tūkst. litų – 550 tūkst. Lt daugiau, nei buvo gauta iš LR Vyriausybės. Nepaisydamas to, lapkričio mėnesį Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Laužikas pasirašė su viešąjį konkursą laimėjusia bendrove sutartį.

Pastarojo rajono tarybos posėdžio metu savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjas Sigitas Šeputis informavo politikus, kad “Tiltų ekspertai” jau vykdo jiems pavestą užduotį – projektuoja estakadą su 9 m pločio važiuojamąja dalimi ir pėsčiųjų bei dviračių takais iš kraštų.

S. Šepučio teigimu, liberalsąjūdiečių siūlymai statyti laikinąją estakadą neobjektyvūs, nes laikini statiniai gali būti naudojami tik 3 metus. Todėl ji tik padidintų estakados projekto vertę.

Kita vertus, anot S. Šepučio, estakados projektavimo užduotį rengė Lietuvos automobilių kelių direkcija. Todėl esą Savivaldybė negalinti jos keisti.

Tarybos narys socialdemokratas Izidorius Vaičiulis pranešė, kad dieną prieš tarybos posėdį apie estakados statybą buvo karštai diskutuojama ir Rusnės bendruomenės susirinkime. Jo metu, pasak politiko, nuomonės irgi išsiskyrė: vieni pritaria šiuo metu projektuojamos estakados statybai, kiti palaiko liberalsąjūdiečių idėją. Tačiau būta ir tokių, kurie siūlė paieškoti ir trečio varianto – statyti tikrą estakadą, bet ne už 20 mln. litų, o pigiau.

I. Vaičiulis pakvietė rajono vadovus atvykti į Rusnę po Naujųjų metų ir nors kartą aptarti estakados statybos reikalą su rusniškiais, kuriems, anot politiko, tas įrenginys labiausiai reikalingas.

Rajono meras Virgilijus Pozingis pažadėjo atvykti.

2 skaitytojų komentarai
Pasisekė 2009 gruodžio 29d., 14:0388.119.16.95

Pasisekė rusniškiams, graži ta popierinė estakada, ir “9 m pločio važiuojamoji dalis ir pėsčiųjų bei dviračių takai iš kraštų”… Tiesiog pavydas ima,… einu kaliošų ieškoti.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Anekdotas 2009 gruodžio 30d., 08:3988.119.16.95

Geras komentaras – anekdotas po Aldonos Aleksiejūnienės straipsnio “Nemuno žemupyje iš krantų liejasi intakai”:
Užpyko gruzinai, kad apie čiukčes daugiau anekdotų kuria. Sako, padarom ką nors kvailo, tokio, kad žmonės visą gyvenimą tik apie gruzinus anekdotus kurtų. Ką nors labai kvailo… Ir sugalvojo statyti tiltą ant sausumos, lygioj vietoj. Na taip, tiltas ant sausumos – tokios kvailystės net čiukčės nesugalvotų! Pastatė gruzinai tą tiltą, suorganizavo iškilmingą atidarymą, susirinko pasaulio žiniasklaida, džiaugiasi gruzinai kvailą darbą padarę! Renginio kulminacija, užgroja orkestras, atidengia tiltą… žiūri, sėdi ant to tilto čiukčia ir žvejoja…

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą