Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

K. Griniaus tiltą potvynis užleido pėstiesiems

Publikuota: 2010 kovo 29 Kategorija: Aktualijos, Rajone

O. Lidžiaus nuotr.O. Lidžiaus nuotr.

Nuo penktadienio kelyje iš Šilutės į Rusnę, nuo Prezidento Kazio Griniaus tilto iki artimiausio apsmeto kelio ruožo už jo, šeimininkauja pėstieji: palikę automobilius šioje tilto pusėje, kur įrengtas policijos postas, jie voromis traukia važiuojamąja dalimi, mėgaudamiesi abipus kelio sankasos siaučiančia pavasarine vandens stichija.

Pastarosiomis dienomis pėsčiųjų taku tapusi kelio į Rusnę atkarpa ilgėja: jeigu šeštadienį vanduo leido žmonėms nužingsniuoti tik iki artimiausio kelio į Sausgalvius, maždaug už vieno kilometro nuo policijos posto, tai sekmadienio pavakarę jie jau galėjo sausomis kojomis įveikti maždaug dvigubai ilgesnį atstumą.

Tai ženklas, kad potvynis pamaryje, nors ir labai palengva, bet vis dėlto slūgsta.

Pirmadienio rytą vandens gylis apsemtame kelyje į salą, giliausioje vietoje, dar siekė 95 cm. Todėl šiame kelyje dar kurį laiką, kol bus atnaujintas automobilių eismas į salą, galės šeimininkauti pėstieji.

Šilutės rajone apsemta iš viso apie 23 tūkst. hektarų teritorija, į kurią patenka 62 sodybos su daugiau kaip 150 gyventojų. Vandenyje toliau mirksta per 60 km kelių.

1 skaitytojų komentaras
Dviratininkas 2010 kovo 30d., 08:5778.61.46.212

Labai šaunu būtų viso kelio Šilutė – Rusnė prioritetu padaryti pėsčiųjų ir dviratininkų eismą. Ir medžiai netrukdytų, ir oras švaresnis, ir žmonės sveikesni, linksmesni būtų.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą