Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Š. Laužikas kibo į ministrą

Publikuota: 2010 kovo 26 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Š. Laužikas kviečia susisiekimo ministrą atvykti į Rusnę. (O.Lidžiaus nuotr.)Š. Laužikas kviečia susisiekimo ministrą atvykti į Rusnę. (O.Lidžiaus nuotr.)

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Laužikas raštu pakvietė susisiekimo ministrą Eligijų Masiulį atvykti į Rusnę jam patogiu laiku ir pristatyti vietos bendruomenei savo idėjas bei pasiūlymus, kaip potvynio užliejamame kelyje į salą pastatyti lengvų konstrukcijų estakadą.

Š. Laužikas taip sureagavo į atvirą laišką Šilutės krašto žmonėms, kurį E. Masiulis išplatino vasario pabaigoje.

Savo laiške ministras rašo, kad palaiko vietinę iniciatyvą vietoj sudėtingos ir brangios estakados projektavimo ir statybos planų ieškoti įgyvendinamų sprendimų. Todėl ragino vietos valdžią vietoje “auksinės” estakados planavimo, projektuotojams pavesti kuo skubiau išnagrinėti galimybę šalia kelio pastatyti lengvų konstrukcijų estakadą, kuria potvynio metu galėtų saugiai ir patogiai važiuoti transporto priemonės. Visas ministro laiškas čia.

Aistros dėl estakados kelyje iš Šilutės į Rusnę užvirė praeitų metų rudenį, kai Š. Laužikas pasirašė su rangovais projektuotį šį rusniškiams gyvybiškai svarbų įrenginį (tai patvirtina pastarųjų dienų įvykiai) už 800 tūkst. litų, nors tam iš valstybės biudžeto buvo skirtas tik ketvirtis milijono.

Šilutiškiai ministro E. Masiulio partiečiai – liberalsąjūdiečiai su Seimo nariu Audrium Endzinu priešaky jau prieš tai tvirtino, kad neverta išlaidauti kelias dešimtis milijonų litų kainuosiančiai estakadai (2006 m. buvo paskaičiuota, kad tokia estakada gali atsieiti beveik 40 mln. litų – red. pastaba). Esą būtų geriau pastatyti šalia kelio kelis kartus pigesnį lengvų konstrukcijų įrenginį, kuris būtų naudojamas tik potvynio metu.

Po rangos sutarties pasirašymo jie dar labiau ėmė spausti rajono valdžią.

Š. Laužikas atsikerta, kad dar pernai birželį Lietuvos automobilių kelių direkcijos ekspertų taryba liberalsąjūdiečių siūlymą atmetė. Šilutės rajono valdžios poziciją, kad kelyje į salą reikia statyti kapitalinį įrenginį, iš dalies palaikė ir Rusnės gyventojai, – pastarieji siūlė paieškoti galimybių pastatyti stacionarią estakadą kaip galima pigiau.

550 tūkst. litų, kurių trūksta estakados projektui užbaigti, dar neskirta.

Raštą ministrui Š. Laužikas išsiuntė kovo pradžioje. Pastarojo teigimu, šį ketvirtadienį atsakymo iš E. Masiulio Savivaldybė dar nebuvo sulaukusi.

4 skaitytojų komentarai
Edvynas 2010 kovo 26d., 20:5088.118.30.18

Teisingai Laužikas turi išsikviesti ministra ir lai pasiaiškina kokius ten nesamoningus laiškus rašo vietos gyventojams, prisigalvojo kažkokiu pigiu estakadų ir aplamai ko tas ministras kišasi į vietos valdžios ir žmonių gyvenimą, mes patys žinome kaip tvarkytis ir surasime tuo pinigus.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

edward's 2010 kovo 26d., 21:3378.61.128.70
teisingai,tegul ministeris pasako ar Lauzikas melagis ar ne

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 0

Atsakyti

Audrius Endzinas 2010 kovo 27d., 15:0378.59.66.3

Pakviesdami ir priimdami svečius iki šiol labai gražiai save pristatydavom…

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

raimis 2010 kovo 29d., 11:1084.15.162.190

varge, varge. Kada gi Lauzikas pamatys ir skestanciu Rusniskiu vargus, nors ar jam rupi…
geriau valdiska masina nulekti per potvynio laika i partini sabantuju.
Tikras rajono VADOVAS…nekintamos vertybes VISADA

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą