Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Trumpai: Verslo liudijimai Šilutėje nebrangs

Publikuota: 2012 lapkričio 19 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Didesnis nei šiemet fiksuotas pajamų mokestis už verslo liudijimus 2013 metais bus taikomas tik veiklai, vykdomai visoje Lietuvoje, įskaitant didžiuosius miestus.

1530 litų – tiek kitąmet kainuos verslo liudijimas už veiklą visoje Lietuvoje. Šiemet tokiai veiklai taikomas 90 Lt mažesnis fiksuotas pajamų mokestis. Jis brangsta dėl šią vasarą 50 litų padidintos minimalios mėnesio algos.

Veiklai, vykdomai Šilutės rajono teritorijoje arba Lietuvoje, išskyrus Alytaus m., Marijampolės, Kauno m., Klaipėdos m., Neringos, Palangos m., Panevėžio m., Šiaulių m., Vilniaus m. savivaldybių teritorijas, verslo liudijimai neturėtų brangti. Bent jau taip siūloma Šilutės r. savivaldybės tarybai, kuri šį ketvirtadienį tvirtins fiksuoto pajamų mokesčio dydžius, taikomus įsigyjant verslo liudijimus 2013 metais vykdomai veiklai, ir šio mokesčio lengvatas.

Šilutės r. savivaldybės Ūkio skyriaus duomenimis, pernai metais Šilutės rajone buvo išduota iš viso 2404 verslo liudijimai, už juos surinkta beveik 112 tūkst. litų pajamų, o per šių metų 9 mėnesius buvo išduoti 1776 verslo liudijimai, pajamos iš jų viršijo 242 tūkst. Lt.

Rašyti komentarą