Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

G. Čvanovas susidėjo su valstiečiais liaudininkais

Publikuota: 2010 kovo 26 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

G. Čvanovas tapo valstiečiu liaudininku. (L. Mockaus nuotr.)G. Čvanovas tapo valstiečiu liaudininku. (L. Mockaus nuotr.)

Šilutės r. savivaldybės tarybos narys Georgijus Čvanovas, kuris prieš mėnesį buvo išprašytas iš Darbo partijos Šilutės skyriaus, papildė Lietuvos Valstiečių liaudininkų sąjungos gretas. Jis papildė ir jų frakcija rajono taryboje.

Valstiečių liaudininkų sąjungos Šilutės skyriaus sekretorius Juozas Sauspreškis telefonu informavo “Šilutės ETA žinias”, kas jų partijos skyrius šiuo metu turi per 200 narių. Rajono taryboje – 5 frakcijos narius ir merą Virgilijų Pozingį.

G. Čvanovo narystė Darbo partijoje buvo sustabdyta prieš mėnesį dėl tariamų partijos statuto pažeidimo. Dėl tos pačios priežasties pernai iš partijos buvo išprašyta Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Virginija Kondratavičienė. Tačiau S. Stankevičiaus pastangos nuversti ją ir nuo pareigų Savivaldybėje buvo bevaisės, – tam pasipriešino rajono tarybos narių dauguma.

Rajono taryboje liko vienas Darbo partijos atstovas- S. Stankevičius.

1 skaitytojų komentaras
Laimute 2010 kovo 26d., 23:2188.118.30.18

Nekaltas geras veidelis, nei darbietis nei valstietis tikrai idomu ar galetu kas nustatyti tokio zmogaus politines paziuras ir kiek pas mus tokiu taryboje, kokia is ju rajonui nauda?

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą