Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Be komentarų: E. Grinčinaitienei neliko vietos „Lamatos žemėje“

Publikuota: 2012 spalio 29 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Buvusi Šilutės rajono vietos veiklos grupės asociacijos „Lamatos žemė“ valdybos pirmininkė Edita Grinčinaitienė praeitą savaitę atleista ir iš šios asociacijos vykdomos vietos plėtros strategijos ”Gyvenimo ir darbo kokybės gerinimas Šilutės rajono savivaldybės kaimo vietovėse” projekto vadovo pareigų.

E. Grinčinaitienės, stovėjusios dar prie asociacijos „Lamatos žemė“ ištakų, saulė ėmė leistis šių metų pradžioje, kai viena iš asociacijos steigėjų bei partnerių – Šilutės r. savivaldybės administracija, rajono VVG pirmininkės veikloje įžvelgusi galimą viešųjų ir privačių interesų konfliktą, LR Žemės ūkio ministerijoje užsakė “Lamatos žemės” veiklos ir finansinį auditą: auditoriai nustatė pažeidimų, dėl kurių, jų manymu, buvo rizikos, kad Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos biudžeto milijonai šioje asociacijoje galėjo būti naudojami neefektyviai.

Balandžio 3 d. asociacijos visuotiniame narių susirinkime E. Grinčinaitienė buvo nušalinta nuo pirmininko pareigų ir atšaukta iš valdybos.

Vietoj jos į šias pareigas buvo paskirtas Šilutės r. savivaldybės tarybos narys, Vainuto seniūnijos bendruomenės vadovas Vytautas Laurinaitis.

Praeitą savaitę E. Grinčinaitienė neteko ir projekto vadovo pareigų. Anot V. Laurinaičio, ji iš šių pareigų atleista už šiurkščius darbo drausmės pažeidimus asociacijos valdybos siūlymu.

Susiję str.: ““Lamatos žemėje” įvyko perversmas”,
“Virš Editos Grinčinaitienės galvos tvenkiasi juodi debesys”,
“Etikos sargai: E. Grinčinaitienė galėjo sukelti interesų konfliktą”

1 skaitytojų komentaras
Šilutiškiai 2012 lapkričio 3d., 20:1078.61.15.248
na tiesiog baisu, netekti šitaip visų pareigų.
o kas toliau, kur darbą gaus jei visur su skandalais išeina?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą