Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

A. Skardžiaus kandidatūros rėmėjų gretos toliau pildosi

Publikuota: 2012 spalio 22 Kategorija: Aktualijos, Seimas 2012

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Prie praeitą savaitę pradėto formuoti Šilutės rajono politikų „bloko prieš Komskį“ oficialiai prisidėjo ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyrius.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos ir liberaliųjų partijų skyriai, taip pat Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė žodinį A. Skardžiaus kandidatūros palaikymą antrajame Seimo rinkimų ture vienmandatėje Šilutės – Pagėgių rinkimų apygardoje pareiškė dar praeitą ketvirtadienį. O jau kitą dieną pasirodė ir pirmieji jų oficialūs pareiškimai.

Pirmadienį iki pietų tokius savo pareiškimus, be merės D. Žebelienės, jau buvo išplatinę Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos, Liberalų ir centro sąjungos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės skyriai.

A. Skardžiui švęsti dar kiek per anksti.

Nepaisant gausaus palaikymo, A. Skardžiui dar kiek per anksti švęsti.

“Mes įsitikinę, kad neleistinų priemonių naudojimas, siekiant paveikti rinkėją, jau nėra pavieniai atvejai, o sisteminė atskirų partijų veikla, besikartojanti Šilutės – Pagėgių rinkiminėje apygardoje rinkimų metu. Spalio 14 d. vykusiuose Seimo rinkimuose neleistinų ar nusikalstamų priemonių taikymas rinkėjams įgavo neregėtai didelį mąstą ir, esame įsitikinę, iškreipė rinkimų rezultatus, – rašoma Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės skyriaus pirmininko Edvardo Vitkausko pareiškime.

- Siekdami teisingumo, pareiškimu kreipėmės į vyriausiąją rinkimų komisiją su prašymu panaikinti balsavimo rezultatus Šilutės – Pagėgių rinkiminėje apygardoje Nr.32.

Kęstas Komskis

K. Komskis teigia, kad A. Skardžiaus kandidatūrą palaikančių politinių pareiškimų nesureikšmina.

Deja, Vyriausioji rinkimų komisija nesiryžo skelbti negaliojančiais LR Seimo rinkimų pirmo turo rezultatus Šilutės – Pagėgių apygardoje Nr.32 ir nesuteikė galimybės rengti pakartotinus rinkimus. Antrajame rinkimų ture liko du pretendentai – Kęstas Komskis ir socialdemokratų kandidatas Artūras Skardžius, todėl turime rinktis tarp populistinės ir klasikinės, tradicinės partijos kandidatų.

Dauguma mūsų nusivylėme rinkimais, jų teisėtumu, tačiau tikrovė ta, kad mūsų abejingumas nedalyvaujant sekmadienio rinkimuose arba rinkimų boikotavimas, išbraukiant abu kandidatus, tik dar labiau sustiprintų populistinės partijos kandidato, kuris jau ir taip jis jau pateko į LR seimą pagal sąrašą, pozicijas antrajame ture“.

Todėl E. Vitkauskas kviečia rinkėjus spalio 28 d. vyksiančiame antrajame rinkimų ture palaikyti socialdemokratų partijos kandidatą.

Savo pozicijos dar nepareiškė Šilutės „darbiečiai“, ji turėtų paaiškėti šį pirmadienį, po Darbo partijos tarybos posėdžio.

K. Komskis praeitą ketvirtadienį teigė, kad A. Skardžiaus kandidatūrą palaikančių politinių pareiškimų nesureikšmina, esą jų poveikis rinkėjams bus minimalus.

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Susiję str.: „Šilutės politikai vienijasi prieš K. Komskį“

Vietoj kalambūro

Ačiū Andriui S. už pastabumą.

Oresto Lidžiaus nuotr.

25 skaitytojų komentarai
rinkėja 2012 spalio 22d., 14:3988.119.138.20
A. Skardžius aktyvus Šilutėje tik prieš rinkimus, o po rinkimų mes jį tiek ir tematysime.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 24 Thumb down 9

Atsakyti

Audrius 2012 spalio 22d., 15:1678.61.57.176
Nemanau, kad A. Skardžiaus palaikymas pats geriausias pasirinkimas. Ypač po to, kai per vieną TV buvo mesti vieši kaltinimai dėl jo komandos (gal dalies komandos) veiksmų galimai perkant balsus, kas, beja, nebuvo paneigta (Čia, kaip ir toliau, kandidatų priklausymas kokiai nors konkrečiai politinei partijai visiškai nevertinams, nors galėtų – šie žmonės atstovauja konkrečias partijas, turi aiškias politines pažiūras).
Apmaudu, žinoma, kad tiek apygardos rinkimų komisija, tiek ir VRK toleravo tokius pažeidimus, arba laikė juos mažareikšmiais – nereikšmingais (arba nepakankamai reikšmingais) rinkimų rezultatui.
Tačiau kyla paprastas klausimas. Ar mes, nepriklausomos Lietuvos Resbublikos piliečiai, kurie čia gyvename ir matome akivaizdų rinkimų įstatymo pažeidimą, turime su tuo taikstytis?
Manau, kad ne. Todėl balsuosiu prieš abu kandidatus išbraukdamas abi pavardes iš rinkimų biuletenio.
Toks balsavimo biuletenis bus pripažintas negaliojančiu. Mano balsas neatiteks nei vienam kandidatui.
Sutinku, kad galimai tai gali būti palankiau vienam kandidatui ( tai prikišamai rodo pirmo rinkimų turo rezultatai). Tačiau reikšmingas kiekis tokių protesto balsų, apskritai jų buvimas, parodytų nesitaikstymą su ,,balsų pirkinėjimais”. Akivaizdžiai pademonstruotų visuomenės nuomonę apie Apygardos ir VR komisijų darbą ( apie ką visi kalba, tik kažin kodėl tyliai). Gal, pagaliau įkvėptų ką nors kreiptis į teismą ar Konstitucinį teismą dėl rinkimų rezultatų pripažinimo negaliojančiais…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 11

Atsakyti

yla 2012 spalio 27d., 20:075.20.112.2

Keistą faktą papasakojo TV laidoje apie A. Skardžių pagėgiškis, atvykęs balsuoti į Pagrynius. Ir dar keisčiau, kad papasakojo po rinkimų, kai paaiškėjo II- o turo kandidatai. Akivaizdi provokacija ir partijos TT taktika.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 0

Atsakyti

pakalne 2012 spalio 22d., 15:3682.135.211.147
ka komskis daro , tai daro gerai ir iki galo. tiesa, lauziko iki galo nesutvarke nors , tikriausiai, butu buve uz ka. vietiniai socdemai is visisko nulio ispute skadziu i antra tura, bet zmones savo pasakys…

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 18 Thumb down 18

Atsakyti

pilietė 2012 spalio 22d., 16:1478.61.76.156
ŠILUTIŠKIAI, bukit budrus, matomai laukia amžiaus afera musu rajone, jei vienijasi musu per amzius nepasisotinę partinukai. Kazin kiek jiems atseikejo Vėjo jegainių chebrytė.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 17 Thumb down 15

Atsakyti

silutiskis 2012 spalio 22d., 16:2688.118.206.69
Na joa, chebryte pasisako uz kandidata, kurio niekas nematysime, jei isrinksime. Silutes baltuosiuose rumuose tokia itampa, kad net kvapa uzeme, visi isikibe savo kedziu ir Kesto bijo kaip didziausio prieso… Gi jis sugriaus visa ta staipymasi prie fotoobjektyvus ir savivaldybes vegetavima…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 25 Thumb down 12

Atsakyti

Zose 2012 spalio 22d., 17:155.20.104.80
Man ne viens nepatink,balsuosiu uz Sauliu Pošką

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 4

Atsakyti

Zosei 2012 spalio 22d., 20:5578.61.57.176
Ir aš, Zosele. Mudvi nors i nepažįstamos, ale vis tik draugelkos

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 4 Thumb down 6

Atsakyti

as 2012 spalio 22d., 17:345.20.110.250
Teisę kreiptis į Konstitucinį Teismą su prašymu ištirti teisės akto konstitucingumą turi:
dėl įstatymo ar kito Seimo priimto akto – Vyriausybė, ne mažesnė kaip 1/5 visų Seimo narių grupė ir teismai;
dėl Respublikos Prezidento akto – ne mažesnė kaip 1/5 visų Seimo narių grupė ir teismai;
dėl Vyriausybės akto – ne mažesnė kaip 1/5 Seimo narių grupė, teismai ir Respublikos Prezidentas.
Prašyti Konstitucinio Teismo išvados visais Teismo kompetencijai priskirtais klausimais gali Seimas. Prezidentas gali prašyti išvados dėl Seimo narių rinkimų ir tarptautinių sutarčių.
Pažymėtina, kad Lietuvos konstitucinė teisė nenumato (individualaus) konstitucinio skundo galimybės, kai į KT gali kreiptis ir „paprasti“ žmonės (pvz., piliečiai, užsieniečiai).

Taip, kad gerb. Audriau, ne visiems subjektams suteikiama teisė kreiptis į Konstitucinį Teismą. O kad kreiptųsi Seimo nariai mažai tikėtina, nors kai pagalvoji- galėtų…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 0

Atsakyti

Tau 2012 spalio 22d., 18:1578.61.57.176

Kai gerai pagalvoji, o kodėl ne?
A.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

siaip 2012 spalio 22d., 17:3678.61.113.143
o Komskis tai gerulis tik paziurekit i Pagegius ir pamatysist baime zmoniu akyse. Neveltui Bruzas su Paviloniu laksto, matyt jaucia ir uzuodzia lovio kvapa ir skoni…..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 11

Atsakyti

Stebėtojas 2012 spalio 22d., 18:3684.15.184.131

šiaip tai pažiūrėkit į Pagėgius ir pamatysite, kaip per dešimtmetį tas kraštas atsigavo tiek, kad net Šilutė ėmė bijoti tariamo “uzurpavimo”. Jau vien šis faktas daug ką pasako, bet iš tiesų čia yra vietos valdžios, o ne Seimo narių darbas, o K. Komskis, kaip žinia, ne į Šilutės merus eina. Visgi akivaizdžiai ryškėja esminė šilutės vietinių vadukų baimė: Komskis, nors kištis į tiesioginį valdymą nepretenduoja, bet savivaliauti žmonių sąskaitą jiems neleis. Visi taškai ant “i” sudėti būtent šiame straipsnyje: perfrazuojant Vitkauską – norėjome, kad Seimo nario bent kol kas čia nerinktų iš viso, bet jei jau renka, tai tegul tą, kuris čia ateinančius ketverius metus nesirodys. Taigi panašu, kad kažkieno juodi darbeliai gali pradėti lįsti į paviršių, jei “ne tą” išrinks.
Viliuosi, kad šilutiškiai nėra akli ir kurti, ir rinks politikus, kurie yra pastebimi iš darbų, o ne šypsenų ir raudonų striukių, juolab, kad “jau išrinktas pagal sąrašą” nėra visiškai tinkamas argumentas, nes tam ir yra renkami Seimo nariai vienmandatėse apygardose, kad turėtų balsą sprendžiant jų problemas. Daugiamandatėje išrinkti, žinoma, tą daryti taip pat gali, tačiau efektyvumas, deja, visiškai ne tas

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 20

Atsakyti

Stebėtojui 2012 spalio 22d., 20:5378.61.57.176
O ką jis padarė per paskutinius keturis metus? Ar jis tikrai buvo seimo narys?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 6

Atsakyti

vytas 2012 spalio 22d., 22:0988.118.204.11
Kam čia vieną su š. maišot, o kitą bandot girti, juk abu panašūs, taigi iš dvieju demonų vieną renkam- žiūrėkit Andriaus nuotrauką, kuris didesnis patys matot.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 8 Thumb down 5

Stebėtojui 2012 spalio 23d., 12:3184.15.183.86
Mielas Stebėtojau,
tai, kad sutvarkytas Pagėgių centras (na, tikrai ne Komskio pinigais…), dar nerodo krašto klestėjimo. Pravažiuokite nuo Natkiškių pro Ropkojus, Kentrius link Piktupėnų ar tų pačių Pagėgių – pamatysit, koks “grožis”. Panemunės grožybės irgi kvapą gniaužia…

Beje, nepalaikau nė vieno kandidato. Baisu net pagalvoti, kad esame priversti rinktis vieną iš dviejų blogybių. Siaubas kažkoks…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 4

Atsakyti

elyte 2012 spalio 22d., 21:1378.61.50.13
nelabai man jie abu patinka, tačiau kai mūsų valdžia, netgi koncervatoriai taip pradėjo girti skardžių pradėjau domėtis kas tas mūsų patikėtinis. suprantu, kad socdemai 3 partija kuriai priklauso Skardžius. Buvo Naujoji sajunga, valstiečiai, socdemai. Radau straipsnį lietuvos ryte čia trumpa ištrauka..Tačiau tarp čia išvardytų darbų ir pareigų A.Skardžius nutylėjo kelis dalykus. Po prekybos bananais „Nefroje“ būsimasis politikas varstė UAB „Nefra vaisiai“ kontoros duris, buvo vienas iš trijų jos akcininkų. Netrukus metęs senų bičiulių kompaniją, A.Skardžius susiranda verslo partnerių pamaryje ir, įkūrus irgi vaisiais prekiaujančią UAB „Rastma“, tampa jos direktoriumi. Būtent su „Nefros“ vardu ir siejamas A.Skardžiaus darbo veiklos laikotarpis, kuriam teisėsaugos institucijos buvo pritaikiusios tuomečio Baudžiamojo kodekso rėmus: oficialių dokumentų klastojimas ir piktnaudžiavimas pasitikėjimu komercinėje, ūkinėje veikloje. Šią teisinę frazę žmonės nusako paprasčiau – pinigų plovimas

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 5

Atsakyti

puonui Orestui 2012 spalio 22d., 21:1578.61.57.176

Ale tavo ir drasums, ar kvailums šitokes fotkes dieti?
Demonai. Ani ne juoki demonai, nejuokavok šiteip. Negražu, žinok.
Gal čia liga kokia, ar šiap koks nesusipratims išėjo, kad ani abu in ton pat vien vietą nor siesti. Ir abu ton pat metu.
Nu, teip ne dažnai, bet būn. Matai, gal valgie ani kartu, kartu i užsinuorieja…
Ale, misliju, prie kon čia mes dabar, kad turim spręsti kotram dabar pirmiau rek?
Orestuk, prabočyk ale tokių juokų daugiau neberek. Bo dar susbarsma begalvuodami apie anų nuorą, a po tam ir aniem bus per vėlai…
Nu tai tomkart tiek. Ale žinuok i visai be pykčio. Bo, kad tik mačytų.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 12

Atsakyti

Jonas 2012 spalio 22d., 22:415.20.110.222
Nenoriu ,kad ateivis pasinaudodamas s.n.mandatu visus skardžius prismaigstytu vėjo birbalais ypač čia Šilutėje.Tegu moka brangiau ir lai stato jūroje,Ir aplamai jei socdemai nesugebėjo rasti iš savų tai ir tebūne patenkinti didele špyga,nors būtu pasikviete buvusio savo vedlio A.M.B MEILUŽĘ(vėliau lyg ir žmona Kristute)o dabar Artūras matys s.n.mandatą lyg padvėsusio asilo ausis.Belieka rinktis (KĘSTA),o tiksliau t.t.partijos x narį(nes Kęstas jau turi s.n.mandatą) Geriau balsosim už poną X,negu už parsikvėsta Artūra.Tegu jis toliau suka savo aferas be s.n.mandato,ir tomet begalės mažiau girtis savo super gabumais.Jei ankstesnėse kadencijose nebutu buves seimo narys būtu mažiau birbukų.Ūžteks lai tūpinasi savo birbukais.Kęstai K.belieka už tave.Jei ne tai boikotas ir kas bus tas bus mažas čia skirtumas kas bus…………..

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 9 Thumb down 11

Atsakyti

elytei 2012 spalio 23d., 07:4178.61.76.156
Pagaliau Jus Elyte, atvertete visas kortas apie kandi Skardziu zmones bukit budrus.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 9 Thumb down 6

Atsakyti

pakalne 2012 spalio 23d., 10:1282.135.211.147
neatrodo, kad skardziaus remeju gretos didetu.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 7

Atsakyti

Andrius (kitas) 2012 spalio 23d., 11:365.20.109.26
Liko du pasirinkimai, lipti į karvės šūdą arba į arklo šūdą.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 6

Atsakyti

kitam (Andriui) 2012 spalio 23d., 12:5681.7.78.252

šiaip ar taip- kūkio drekis…

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 5

Atsakyti

Kiek daugiau apie Skardžių 2012 spalio 23d., 15:02208.109.206.148
NE TOKS ŠVENTAS, KAIP ATRODO
KODĖL Į SIEMĄ VĖL VERŽIASI KARTĄ SUKČIAVIMU STAMBIU MASTU JAU ĮTARTAS A.SKARDŽIUS?
Ko tik neišgirsi prieš rinkimus apie kandidatus ir jų tikslus. Rinkėjai apipilami saldžiausiomis istorijomis apie tobulus jų atstovus Seime, apie jų darbus ir siekius savo rinkėjų labui. Deja, užburti gražių kalbų ne visada prisimename praeitį ir nuveiktus kandidatų darbelius. O prisiminti tikrai vertėtų, esama net labai įdomių ir visai nejuokingų istorijų.
Vienas iš kandidatų Šilutės – Pagėgių apygardoje socialdemokratas Artūras Skardžius, patekęs į antrą rinkimų etapą, tikriausiai ne vienam girdėta persona. Seime jis jau buvęs. Ir ne vienoje partijoje. Socialdemokratų sąrašas jam jau bene trečias. Mėgsta šis žmogus iš vienos vietos į kitą bėginėti. Tačiau vargu ar kas pamena istoriją, dėl kurios greičiausiai jis kuriam laikui buvo dingęs iš aktyvių politikų sąrašo. Vėl iškilo tik prieš šiuos rinkimus, kaip Feniksas iš pelenų. Ir tikrai ne be priežasties kandidatuoja ne savo gimtojoje Dzūkijoje, o būtent toje apygardoje, kur palankūs vėjai pučia. Vėjo jėgainių verslas, kuriame ponas A.Skardžius dabar sukasi, juk labai pelningas. Tačiau šį kartą ne apie jo planus, o apie tai, ką šis kandidatas yra nutylėjęs dar iš pirmos savo kadencijos Seime.
Prieš keletą metų viešai buvo paskelbta šokiruojanti informacija, kad iškeliama baudžiamoji byla, susijusi su tuomečiu Seimo Audito komiteto pirmininku A. Skardžiumi. Byla buvo iškelta tarptautinės vaisiais prekiaujančios bendrovės „Nefra“ vadovams (A.Skardžius buvo vienas iš vadovų) už oficialių dokumentų klastojimą ir piktnaudžiavimą pasitikėjimu komercinėje, ūkinėje veikloje. Paprastai pasakius – už pinigų plovimų tarptautiniu mastu.
Specialiosios tarnybos surinko įrodymus ir pateikė pažymas, kad su minėta bendrove susiję asmenys užsiėmė ne šiaip parašų padirbinėjimu, o milijoniniais sandoriais, dideliais grynųjų pinigų kontrabandos mastais. Pasirodo, buvo sukurta visa schema įmonių tiek Europoje, tie Rusijoje, kur pirmu smuiku grojo būtent UAB „Nefra“, vėliau tapusi UAB „Nefra vaisiai“. A.Skardžius buvo pirmosios komercijos direktorius, o antrosios – akcininkas. Su šia istorija buvo susiję ir dar keli neaiškios reputacijos žmonės, save vadinę verslininkais, neskaitant ir nusikaltėlių struktūrų, kurie, kaip nurodoma STT pateiktoje pažymoje, šiandien teisiami už žmogžudystes bei reketą.
Lietuvoje, pasirodo, viskas įmanoma. Tereikia pažinoti tinkamus asmenis ar priklausyti reikiamai partijai. Beje, jau senokai gyvuoja tradicija eiti į Seimą, kur paprasčiausiai pasislepiama nuo teisėsaugos ar atsakomybės. Ar gali būti sutapimas, kad kaip tik tuo laikotarpiu, kai buvo įtariamas, A. Skardžius patraukė į politiką. Kartu su tuomečiu prokuroru Artūru Paulausku įkūrė partiją Naujoji sąjunga. Šis žingsnis pasiteisino. Staiga padaryta stulbinanti karjera. A.Skardžius tapo Seimo nariu, Seimo vicepirmininku, Seimo Audito komiteto pirmininku. Šis komitetas strategiškai svarbus Seimo padalinys, revizuojantis įvairius Vyriausybės sprendimus. Taigi ar tik ne Seimo sienų bei A. Paulausko dėka ir buvo tvarkomi tokie reikalai? Kad čia naudinga draugystė, akivaizdu. Niekam ne paslaptis, jog būtent A.Paulauskui vadovaujant aplinkos ministerijai A. Skardžius gavo paramą vėjo jėgainių parkams statyti.
O kur dar žemgrobystė Trakų apylinkėse, Varėnoje bei skandalingos statybos Kuršių Nerijoje? Ir visame šiame procese, kaip pagalbininkai, įsipainioję kriminalinį šleifą turintys asmenys. Pastarieji A.Skardžiui ir jo žmonai padėjo privatizuoti sklypus Trakų istoriniame parke, kur, kaip žinia, galioja itin griežti apribojimai. Kas gali paneigti, kad ne tik vėjo jėgainės, bet ir laisva valstybinė žemė šį politiką atviliojo į Pamarį.
Šią įdomią istoriją galima tęsti ir tęsti, mat esama ir daugiau faktų, Dingsta milijonai, iš politinio žemėlapio išnyksta partijos, politikai, o vėliau jie vėl iškyla, tik jau kitoje partijoje. Ir vėl prisistato dorais, pavyzdingais verslininkais, ateities politikais. Užtenka tik savo kandidatūrą vis naujame rajone iškelti, kur niekas nepažįsta, nieko neatsimena. O mes visi ir tikime gražiomis tokių neva baisiai patyrusių politikų ir jų palaikytojų kalbomis. Tik įdomu, kokių šį kartą planų šis garsus sukčius Seime turi. Gal bylos vėl atnaujintos, kad slėptis už valdžios sienų reikia? O gal vėl kokių žemių pasisavinti? Tikėkimės, nepavyks jam rinkėjų apmauti ir į Seimą patekti.

Iš nemalk.lt
1. Prieš dvejus metus žurnalas „Ekstra“ itin išsamiai aprašė Artūro Skardžiaus prekybą bananais ir stebėjosi, kodėl šio politiko pinigų kilme nesidomi STT ( plačiau http://www.lrytas.lt/-11548957531153820224-p4-a-skardžius-nežinoma-egzotiško-verslo-pusė.htm) .
2. Artūras Skardžius buvo vienas Naujosios sąjungos (socialliberalų) partijos steigėjų, ilgametis A.Paulausko pavaduotojas, tačiau dėl verslo interesų 2006 metų pabaigoje perėjo į K.Prunskienės stovyklą ir tapo valstiečiu liaudininku. Perėjimas iš socialliberalų stovyklos pas valstiečius liaudininkus sutapo su žemės pirkimu. Artūras Skardžius su žmona Snieguole 2006 metų pabaigoje Šilutės rajone, Čiūtelių kaime įsigijo 29 ha žemės. Tuo pačiu metu buvo įregistruota ir bendrovė “Energijos versmė”, kuri iš sutuoktinių Skardžių išsinuomojo šią žemę. Čiūtelių kaime, pasinaudojus ES parama, planuojama statyti vėjo jėgainių parką. Apie tai jau rašė Nemalk.lt. Seimo narys Artūras ir jo žmona ūkininkė sukaupė nemažai turto. Šeimai dar priklauso 3 sklypai Trakuose ir Trakų rajone, 2 sklypai Kaišiadorių rajone bei sklypas Vilniaus mieste, o taip pat 3 namai Vilniuje, Trakuose ir Trakų rajone. Tačiau tai tik nedidelė dalis. Dalį turto Artūras Skardžius perrašė savo dukrai dar tuomet, kai jai buvo 4 mėnesiai. Sūnaus Manto, kuriam šiuo metu 19 metų, turto sąrašas yra itin įspūdingas: 3 statiniai Vilniuje bei 3 sklypai: Vilniaus mieste, Varėnos rajone ir Kauno rajone. Dėl sklypo Varėnos rajone skandalas plačiai nuskambėjo spaudoje. Plačiai buvo aptarinėjama, kai Mantas Skardžius, o taip pat Artūro Paulausko tėvas bei socialliberalas Gediminas Jakavonis įsigijo laikinuosius statinius – grybų supirkimo punktus itin vaizdingose Varėnos vietose ir juos įsiteisino kaip pastatus. Dar vieną 3.7 ha sklypą, kur kuriasi „Gilės“ individualių namų kvartalas Kauno rajone Mantas Skardžius 2007 spalį, per pusę su politiku, socialliberalu Gintautu Šivicku. Šiam politikui Artūras Skardžius yra suteikęs paskolą dar 2004-aisiais. Prieš dvejus metus žurnalas „Ekstra“ itin išsamiai aprašė Artūro Skardžiaus prekybą bananais ir stebėjosi, kodėl šio politiko pinigų kilme nesidomi STT ( plačiau) . Nuotraukoje dešinėje matyti, jog Artūras Skardžius pasirengęs permainoms – džiūvėsėlių perka tiek, kiek paneša. Naujausia žinia iš Artūro Skardžiaus parlamentinės veiklos – Audito komiteto vardu užsisakęs prabangų Seimo kanceliarijos automobilį Valstybės dienos proga nukeliavo daugiau nei 500 kilometrų Lietuvos keliais.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 5

Atsakyti

Stasys 2012 spalio 24d., 07:195.20.105.0
Labai šaunus priešininkų užsakytas straipsnis. Baikite š…. vieni kitiems ant galvų.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 6

Atsakyti

komskiukas 2012 spalio 27d., 20:195.20.112.2

Koks saldus tas žodis SEIMAS!!! O juk Kęstukas Vilniuj biznį suka ir žada net į savo guberniją nebegrįžti, tai ko mums jo Šilutėje besitikėti. Tai gal ateivis dažniau į Šilutę pažvelgs, nei išeivis.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą