Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pirmoji akistata su rinkėjais – be pykčio

Publikuota: 2012 rugsėjo 27 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

R. Ambrozaitis (iš kairės) su D. Žebeliene kažkaip išvengė jų pirmtakus nuolat persekiojusios kritikos, kaltinimų ir pamokymų, kaip tvarkyti Savivaldybės ūkį. (Oresto Lidžiaus nuotr.)R. Ambrozaitis (iš kairės) su D. Žebeliene kažkaip išvengė jų pirmtakus nuolat persekiojusios kritikos, kaltinimų ir pamokymų, kaip tvarkyti Savivaldybės ūkį. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Šilutės rajono savivaldybės merės Daivos Žebelienės koalicija, tik prieš savaitę paminėjusi savo valdymo pirmąjį 100 – dienį, vakar, trečiadienį, surengė pirmąjį susitikimą su vietos bendruomene.

Nors į jį susirinko kaip niekada daug žmonių, dabartinė rajono valdžia kažkaip išvengė jos pirmtakus nuolat persekiojusios kritikos, kaltinimų ir pamokymų, kaip tvarkyti Savivaldybės ūkį.

Žmonės daugiau kėlė klausimus nei kritikavo. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Žmonės daugiau kėlė klausimus nei kritikavo. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Jungtinio demokratinio judėjimo (toliau – JDJ) aktyvistai, kurie buvusiam merui Virgilijui Pozingiui nuolat kvėpuodavo į nugarą, net ir tie šį kartą buvo nusiteikę geranoriškai ir taikiai. Atrodė, kad ir jie supranta, jog 100 dienų – tai toks laikotarpis, per kurį kalnų nenuversi (visomis prasmėmis), juolab kad ir tam reikalingų įrankių – finansinių išteklių paveldėta gerokai per mažai (Savivaldybės skolos siekia beveik pusę metinių pajamų į biudžetą), todėl pagrindinis Žebelienės koalicijos rūpestis šiuo metu yra užkaišioti pirmtakų paliktus plyšius ir sutelkti kuo daugiau jėgų Savivaldybei nuo dugno atsispirti. O gal jiems – žmonėms iš JDJ padarė įspūdį D. Žebelienės išvarymas iš partijos „Tvarka ir teisingumas“ už politinį nepaklusnumą pagėgiškio Seimo nario Kęsto Komskio globojamai Šilutės „tvarkiečių“ grietinėlei?..

Kad ir kaip ten bebūtų, pirmoji D. Žebelienės komandos vieša akistata su rinkėjais praėjo palyginti sklandžiai ir neskausmingai.

Žmonės atvėrė savo sopulius dėl nuolat vėluojančių atlyginimų Šilutės autobusų parko bendrovėje, sustojusių Šilutės miesto Naujakurių mikrorajono gatvių ir Žemaičių Naumiesčio muziejaus pastato rekonstrukcijos darbų, gyventojų sveikatai galimai žalingos vėjo jėgainių parkų plėtros rajone ir kitų problemų. Buvo paliestos ir miglotai neaiškios, administracijos direktoriaus Raimundo Ambrozaičio žodžiais tariant, geriamojo vandens kainos nustatymo ir tvirtinimo Savivaldybės taryboje, valstybės tarnautojų – politikų atsakomybės už sukeltus viešųjų ir privačių interesų konfliktus bei kitos temos.

Ne į visus klausimus buvo iš karto atsakyta, dalis jų palikta kitiems susitikimams, kuriuos Žebelienės koalicija žada rengti reguliariai.

Ne į temą

Rudens idilė.

Oresto Lidžiaus nuotr.

1 skaitytojų komentaras
šilutiškis 2012 rugsėjo 27d., 16:4581.7.78.91
Sėkmės Merei pradėtuose darbuose.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą