Moksleivių dziudo: Sėkminga sezono pradžia

Publikuota: 2012 rugsėjo 23 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Rygos turnyro prizininkai. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)Rygos turnyro prizininkai. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Tarptautiniame dziudo turnyre „Youngs stars 2012“ Rygoje (Latvija) Šilutės sporto mokyklos imtynininkai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo du sidabro ir vieną bronzos medalį.

Ant antrojo šio turnyro nugalėtojų pakylos laiptelio užlipo broliai Ernestas ir Edvardas Sagalecai: pirmasis pelnė sidabrą svorio grupėje iki 35 kg, o jo brolis – trim kilogramais sunkesnių dziudoistų grupėje.

Trečią vietą iškovojo Arnas Šikšnius, ėmęsis svorio grupėje per 60 kg.

Rygoje neprastai pasirodė ir Dominykas Šatkus su Pijumi Strukčinsku (iki 42 kg) – jie abu iškovojo penktąsias vietas.