Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Opiumas liaudžiai: įsisuka referendumų karuselė

Publikuota: 2012 gegužės 21 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

A. Jakas kviečia pasakyti 'TAIP Seimo atgimimui!' (Oresto Lidžiaus nuotr.)A. Jakas kviečia pasakyti 'TAIP Seimo atgimimui!' (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Pirmadienio rytą Šilutės rajono savivaldybėje viena po kitos įvyko dvi spaudos konferencijos, kuriose pristatytos iniciatyvos kartu su LR Seimo rinkimais surengti ir du referendumus: dėl naujos atominės elektrinės (toliau – AE) statybos uždraudimo bei dėl Seimo atnaujinimo.

Pirmąją iniciatyvą pristatė šilutiškiai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai, antrąją – referendumo „TAIP Seimo atgimimui!“ iniciatyvinės grupės ir „Sąjungos TAIP“ narys Arvydas Jakas.

Referendume dėl AE bus klausiama: „Ar pritariate, kad Lietuvoje būtų draudžiama projektuoti, statyti ir eksploatuoti branduolines elektrines?“

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai ragina pasakyti "Ne naujai Atominei elektrinei Lietuvoje". (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai ragina pasakyti "Ne naujai Atominei elektrinei Lietuvoje". (Oresto Lidžiaus nuotr.)

„Sajunga TAIP“ savo ruožtu siūlo referendumo keliu sumažinti Seimo narių skaičių nuo 141 iki 101 nario, apriboti parlamentarų kadencijų skaičių, kad Seimo narys iš eilės galėtų būti renkamas tik dvi kadencijas, prailginti Seimo nario kadencijos trukmę iki 5 metų, perkelti Seimo rinkimų datą iš rudens į pavasarį, stiprinti Seimo įstatymų leidybos kompetencijas.

Parašai dėl prieš tai minėtų referendumų jau renkami. Tam, kad referendumai būtų surengti, jų iniciatoriai turi per ribotą laiką surinkti ne mažiau kaip po 300 tūkstančių balsavimo teisę turinčių Lietuvos piliečių parašų.

Daugiau apie referendumą dėl AE…

Daugiau apie referendumą dėl Seimo…

3 skaitytojų komentarai
Edvardas Jurjonas 2012 gegužės 21d., 14:3081.7.78.91
Tegul visi nuotraukoje esantys surinks po vieną lapą parašų. Skambinkite tel: 868785205 gausite po blanką parašams. Jeigu nepaskambinsite žinosiu, kad Jūsų darbai skiriasi nuo pažadų.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 4

Atsakyti

Anevas 2012 gegužės 21d., 19:1278.61.237.27
Na kur jiems parašus rinkti,ant kaktų parašyta “biurokrai”.Sausprekštis,Gerb. tarybinio ūkio direktorius Čvanovas buvęs,,na Jonas mokytojas Fizikas,na jau Jonas kažką supranta,bet ką …

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 2

Atsakyti

Liuks TAIP 2012 gegužės 22d., 10:1688.119.138.11
Judėjimas TAIP parašų rinkimo akcijoje valstiečius aplenks kaip stovinčius. Jaunimas dirba, o tie ponuliai mano, kad už juos turi kažkas dirbti. Juk jie tokie nepakeičiami ir vertingi.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą