Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės policija stiprina ryšius su rajono bendruomene

Publikuota: 2012 gegužės 18 Kategorija: Teisėtvarka

Ketvirtadienį Šilutės rajono policijos komisariate įvykusiame susitikime su Šilutės mieste ir rajone veikiančių Saugios kaimynystės grupių atstovais pasirašytos bendradarbiavimo sutartys.

Susitikimo dalyviai aptarė sutarties sąlygas, numatė efektyvesnio bendradarbiavimo galimybes, sutarė dėl aktualios prevencinės informacijos viešinimo gyvenvietėse.

Saugių kaimynysčių atstovams policijos pareigūnai priminė apylinkės inspektorių kontaktinius duomenis, taip pat įteikė informacinių bukletų apie policijos rėmėjų veiklą, gyventojai paraginti su policija bendradarbiauti įstojant į policijos rėmėjų gretas.

Šiuo metu Šilutės mieste ir rajone veikia aštuonios Saugios kaimynystės grupės. Tokias kaimynystes įkūrę gyventojai įsipareigoja stebėti savo gyvenamąją aplinką, bendradarbiauti tarpusavyje ir su policija pranešant apie pastebėtus teisės pažeidimus, aktyviai rūpintis ne tik savo, bet ir savo kaimynų saugumu, nes Saugi kaimynystė – tai visų pirma bendradarbiavimas, kuris remiasi principu „Saugus kaimynas – saugus ir aš“.

Parengta pagal Tauragės AVPK inf.

Rašyti komentarą