Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Oponentai toliau „kala“ V. Pavilonį

Publikuota: 2012 kovo 30 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas, krašto „tvarkiečių“ lyderis Vaidas Pavilonis ketvirtadienio Tarybos posėdyje gavo dar vieną nemokamą pamokėlę, kad tokias pareigas einančiam politikui kartais derėtų prilaikyti liežuvį.

Trys Šilutės rajono savivaldybės eksmerai – konservatorius Šarūnas Laužikas, socialdemokratas Algirdas Balčytis ir „Sąjungos TAIP“ skyriaus pirmininkas Arvydas Jakas kreipėsi į Šilutės r. savivaldybės Etikos komisiją su prašymu išaiškinti, ar V. Pavilonis, Kontrolės komitete pagrasinęs išaiškinti ir viešai paskelbti visų savivaldybės administracijos darbuotojų, priklausančių politinėms partijoms, pavardes, kartais nenusižengė politiko etikai.

Anot pareiškėjų, V. Pavilonis taip sureagavo į jų kreipimąsi į Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotoją Genovaitę Kimbrienę, kuriuo buvo prašoma išsiaiškinti partijos „Tvarka ir Teisingumas“ narių įdarbinimo savivaldybės administracijoje pagrįstumą.

Pirmine priežastimi oponentams kibti V. Paviloniui į atlapus tapo kovo 20 d. vietinės spaudos pranešimas, kad vicemeras krašto „tvarkiečių“ ataskaitiniame susirinkime pristatydamas savo dvejų metų veiklos ataskaitą, gyrėsi, jog kartu su Savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja bendrapartiete Dainora Butvydiene stengiasi įdarbinti kuo daugiau partijos narių. Citata: „Savivaldybės administracijoje, pasak V.Pavilonio, jau pavyko įdarbinti 3 partiečius. Darbo vietos buvo pasiūlytos dar keliems partiečiams, tačiau jie pabūgo dėl kvalifikacijos stokos.“

Eksmerų kreipimąsi į Etikos komisiją ketvirtadienio Tarybos posėdyje perskaitė A. Jakas, kuris, beje, viešai pristatė ir savo, kaip Tarybos nario ir „Sąjungos TAIP“ pirmininko, pareiškimą merui Virgilijui Pozingiui, kad šis, skirdamas savo pavaduotojams veiklos sritis, darbo krūvį ir pavesdamas vadovauti atskiroms darbo grupėms bei komisijoms, turėtų kritiškiau vertinti jų, ypač V. Pavilonio, išsilavinimą, darbinius įgūdžius, patirtį ir pagaliau individualius sugebėjimus.

V. Pavilonis, atsakydamas į naują išpuolį prieš jį, pasveikino A. Jaką sugrįžus į rinkimus…

Matyt, vicemeras turėjo galvoje A. Jako ketinimą dalyvauti šių metų rinkimuose į LR Seimą.

Susiję str.: „Šilutės mero pavaduotojas prisišnekėjo?“

7 skaitytojų komentarai
Anevas 2012 kovo 30d., 14:1078.61.237.27
Teisybę V.Pavilonis pasakė,kad 3 partiečius įdarbino,dar nori kelis įdarbinti.Gal be reikalo trys eksmerai puola Vaidą?Pirma gal jis kvailys nesupranta ką dirba ir kalba,antra gal truputi buvo išgėręs nealkoholinio alaus 0,5%,norėjo pasigirti apie nuveiktus darbus partiečiams ,neužsipuldinėti,o vyti lauk jį iš savivaldybės reikia.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 36 Thumb down 1

Atsakyti

Anevas 2012 balandžio 1d., 23:1978.61.237.27
“Nekalkim Vaido”šv.Velykos artėja,dar pasijaus mesijumi prisikėlęs,na bet Jonis,kaip “judas”,komiteto posėdžiuose kalba viena,balsuoja prieš,atleiskim,melagiams ir nusidėjėliams,gal jie klysta,nežino kaip ir meras ką veikia savivaldybėje,iki pietų viena nuomonė,po pietų kita.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 0

Atsakyti

Juozas 2012 kovo 31d., 13:12193.219.190.189
Tvarkingai ir teisingai pasielgt reikia Pavilioni su visais savo sebrais istremt i Pagegius lai ten gyvena pagal komskio tiesas o cia ju neplatina

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 1

Atsakyti

Šilutiskis 2012 kovo 31d., 14:2078.61.227.84

Juozai, pagal Jaką tau geriau gyvenas?

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 10

Atsakyti

Juozas 2012 kovo 31d., 14:48193.219.190.189
Prie Jako bent netapome vienpartine sistema, o prie Pavilionio galim zinant kokia jis mokykla atstovauja

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 12 Thumb down 9

Atsakyti

Už Pavilionį 2012 kovo 31d., 14:3378.61.224.135

Jo užtenką gerą žmogų įšrinkti į valdžią ir prasideda “kalimai”.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 21

Atsakyti

ola 2012 balandžio 1d., 19:0388.216.83.12
Neužtenka būti geru, reikia išmanyti darbą, jei visus kvalifikuotus išvarysim ir pasodinsime beraščius… gal Pavilioniui ir tiks, bet ne visiems Šilutės gyventojams.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą