Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kare dėl jėgainių vilkytiškiai patyrė dar vieną pralaimėjimą

Publikuota: 2012 kovo 27 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės rajono gyventojus vienijančios bendruomenės pirmininkas ginče dėl vėjo jėgainių statybų dar vieną Temidės tarnų nutartį ne gyventojų naudai pavadino šališka.

Pagreitį įgaunančiame teismų maratone dėl vėjo jėgainių statybų Čiūtelių, Lankupių ir Grumblių kaimuose ieškovas – Vilkyčių bendruomenės centras “Viltis” – patyrė dar vieną pralaimėjimą. Šįkart Šilutės rajono apylinkės teismas atmetė centro prašymą taikyti laikinąsias apsaugos priemones ir stabdyti UAB “Naujoji energija” vykdomus darbus. Motyvas – bendruomenė neišgalės atlyginti galimų bendrovės nuostolių, kuriuos ji patirtų sustabdžius statybas.

“Manau, kad teismas buvo šališkas. Mūsų prašė įrodyti, ar pajėgsime atlyginti nuostolius, jeigu pralaimėtumėme. Tačiau nė žodžio apie tai, kad gali pralaimėti “Naujoji energija” – jos neprašyta įrodyti, ar pralaimėjimo atveju galėtų pašalinti statybos padarinius”, – sakė “Vilties” vadovas Darius Vilius.

Jis sakė, kad pastaroji nutartis greičiausiai bus skundžiama.

Tačiau tuo ginčas nesibaigs – Šilutės rajono apylinkės bei kituose, aukštesnės instancijos, teismuose bus nagrinėjami dar keli bendruomenės ieškiniai.

Į teismus persikėlę nesutarimai tarp gyventojų ir 17 jėgainių parko projekto vystytojų kilo paaiškėjus, kad statybos pradėtos pagal galimai neteisėtai išduotą statybų leidimą.

“Vakarų ekspresas”

5 skaitytojų komentarai
Be pykčio 2012 kovo 28d., 14:1688.119.138.11
Man gėda, kad bendruomenės vietoje konstruktyvaus bendradarbiavimo imasi atviro reketo inovacijų organizatoriams. Manau, kad išgerti bambaliai neša daugiau žalos nei vėjo jėgainės.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 5

Atsakyti

Bambaliui 2012 kovo 28d., 18:3485.89.243.230
Išgerti bambaliai tau jau padarė nepataisomą žalą, nes nesupranti apie ką kalba eina. Bendruomenė reikalauja laikytis įstatymų. Čia atkatai jau seniai išdalinti…..
Šaunuolis, Dariau, duok jiems į kailį!!!

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 6

Atsakyti

joo 2012 kovo 28d., 19:4393.233.63.248

gerai cia elektros tinklai silutes rajone propagandos pavare, kaimieciai dabar tiki ir bijo tu jegainiu kaip velnio. o juk jos visam pasauly veikia, ir karves ganosi salia, ir zmones gyvena. cia paprasciausiai bijo isileisti elektros tinklai ir viskas

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Pranašas 2012 kovo 29d., 09:2390.130.137.83

Be pykčio, bambalių mėgėjui ir joo – domėkitės ir suvokite kas dedasi pasaulyje.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

pamastymai be pykcio 2012 kovo 29d., 10:0688.119.15.53
Vejo jegainiu statytojai deklaruoja , kad jie atnes investiciju i Šilutės rajoną už 1 mlrd. lt. Tik man atrodo , kad jėgainės bus perkamos ne čia, jas statys ne Šilutės įmonės, elektra vietiniams taip pat nebus pigesnė, ir mokesčių į rajono biudžetą niekas nesumokės , nes tos firmelės įkurtos vilniuje. Tai kokia naudą jos atneš??? Idomu kaip tokios naujai ikurtos firmos lengvai gauna milžiniškus kreditus. Abejoju ar šios firmos turi daug turto užstatams. Peržiūrėjus susitikimų medžiagą matosi , kaip statytojai naglai naudoja psichologini smurtą- grasina teismais ir galimomis kompemsacijomis. Matyt zino kad Lietuvoje teisus tas kas turi daugiau pinigu ir kieno advokatai geresni. O matosi kad sie zmones pinigu turi labai daug.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą