Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Mums rašo: „Europrotų“ mūšiai Šilutėje įsibėgėja (nuotr.)

Publikuota: 2012 kovo 22 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

Antrąjį 'Europrotų' mūšį laimėjo Šilutės Vydūno gimnazijos gimnazistų ir mokytojų komanda 'Zigzagas'. (Šilutės bibliotekos nuotr.)Antrąjį 'Europrotų' mūšį laimėjo Šilutės Vydūno gimnazijos gimnazistų ir mokytojų komanda 'Zigzagas'. (Šilutės bibliotekos nuotr.)

Kovo 21 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko antrasis protų kovų turnyras „Europrotai“, kuriame prie šešių jau pirmajame turnyre dalyvavusių komandų („Eurowin“, „Draugelės“, „Euronautai“, „Šilutės galvočiukai“, „Zigzagas“, „Sveika, Europa!“) prisijungė dar trys – „Kūlverstukas“, „JOD’ukai“ bei „Žaibai“.

Turnyro „Europrotai“ metu vyko penki turai, sudaryti iš dešimties klausimų apie Europą: pirmasis – bendrieji klausimai, antrasis – mokslas , trečiasis – geografija, ketvirtasis – vaizdiniai klausimai, paskutiniame ture komandos turėjo atsakyti į klausimus iš muzikos srities. Teisingi atsakymai buvo vertinami skiriant 1 balą, iš esmės atsakius į klausimą buvo skiriama 0,5 balo, o neatsakius – balai nebuvo skiriami.

Lengviausiai komandoms sekėsi atsakyti į klausimus apie muzikos grupes, nes paklausius pakankamai populiarių melodijų, buvo nesunku atspėti jų atlikėjus. Sunkiausiai sekėsi susidūrus su klausimais iš fizikos srities.

Aiškiais žaidimo lyderiais tapo daugiausiai taškų surinkusi (30,5 taško) ir turnyrą laimėjusi Šilutės Vydūno gimnazijos gimnazistų ir mokytojų komanda „Zigzagas“. Antrąją vietą užėmė komanda „Eurowin“ (27,5 taško), o trečioji vieta atiteko nedaug nuo šios atsilikusiai „Draugelių“ komandai (27 taškai). Turnyro pirmos, antros ir trečios vietos laimėtojams buvo įteikti prizai, o kitoms komandoms atiteko paguodos prizai.

Beje, daugiau galimybių laimėti turi tos komandos, kurios protų mūšiuose dalyvauja jau nuo pirmojo turnyro, nes bendroje įskaitoje yra sumuojami ir per praėjusius turnyrus surinkti taškai. Papildomų taškų gauna ir tos komandos, kurių sudėtyje yra bent keli žaidėjai iš buvusio turnyro.

Kviečiame dalyvauti kituose „Europrotų“ turnyruose, kurie vyks kovo 28 ir balandžio 4, 18 dienomis 17.00 val. Norintieji žaisti šį įdomų ir prasmingą žaidimą gali registruotis Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje arba skambinti telefonu 77137.Laukiame jūsų ir tikimės azartiškų protų mūšių kovų!

Žaneta Jokužytė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė

F. Bajoraičio bibliotekos nuotr.

Rašyti komentarą