Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Šilutiškiams dziudoistams – kelialapiai į Europos taurės varžybas

Publikuota: 2012 vasario 27 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Panevėžyje R. Paulikas iškovojo Lietuvos jaunimo dziudo čempionato bronzą ir teisę dalyvauti Europos taurės varžybose. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)Panevėžyje R. Paulikas iškovojo Lietuvos jaunimo dziudo čempionato bronzą ir teisę dalyvauti Europos taurės varžybose. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Savaitgalį Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo (U-20) dziudo čempionate šilutiškis imtynininkas Rokas Paulikas (treneris Rimvydas Lukošius) svorio kategorijoje iki 81 kg iškovojo trečią vietą ir teisę atstovauti Lietuvai Europos taurės varžybose Kaune šių metų gegužę.

Kiek prasčiau sekėsi Artūrui Kudrešovui: svorio grupėje iki 90 kg jis laimėjo tik dvi kovas iš keturių ir tarp čempionato prizininkų nepateko. Nepaisant to, jam irgi atiteko kelialapis į Laikinojoje sostinėje vyksiančias Europos jaunimo dziudo taurės varžybas.

Tačiau prieš tai, kovo pabaigoje, šie du imtynininkai dar ketina pasivaržyti dėl Lietuvos jaunimo iki 23 metų čempionato medalių.