Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

V. Bubilienės ligos istorijos tyrimas buksuoja

Publikuota: 2012 sausio 24 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Etikos komisija nusprendė tęsti V. Bubilienės ligos istorijos tyrimą. (Oresto Lidžiaus nuotr.)Etikos komisija nusprendė tęsti V. Bubilienės ligos istorijos tyrimą. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Šilutės r. savivaldybės tarybos narės konservatorės Vincentos Bubilienės, praeitų metų spalį galimai pažeidusios ligos režimą, elgesio tyrimas per daugiau kaip du mėnesius nė kiek nepasistūmėjo į priekį: Tarptautinis Palangos oro uostas atsisakė suteikti Savivaldybei informacijos apie spalio 16 d. į Norvegijos sostinę Oslą iškilusius keleivius. Tyrimui reikalingos informacijos nesulaukta ir iš Palangos pasienio rinktinės.

Šilutės rajono politikos veteranė V. Bubilienė į etikos sargų akiratį pateko praeitų metų rudenį, spaudoje pasirodžius informacijai, kad Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (toliau – „Sodros“)Šilutės teritorinio skyriaus Pašalpų ir nedarbingumo kontrolės skyriuje vyriausiaja specialiste nedarbingumo kontrolei dirbanti rajono tarybos narė galimai ligos atostogų metu buvo pastebėta Palangos oro uoste prieš lėktuvo skrydį į Norvegijos sostinę Oslą.

2011 – ųjų lapkričio pradžioje buvo pradėtas oficialus šios politikės ligos istorijos tyrimas.

V. Bubilienė tuomet patvirtino komisijai, kad minėtąjį sekmadienį, spalio 16 d., ji tikrai buvo nuvykusi į Palangos oro uostą. Tačiau, politikės teigimu, ji pati niekur neskridusi, o tik išlydėjusi į užsienį savo giminaičius.

Ligos režimo pažeidimu įtariama politikė taip pat tikino komisiją, kad ligos atostogų buvo išėjusi nuo spalio 17 d., tai yra nuo kitos dienos po kelionės į Palangos oro uostą, ir gydėsi iki pat spalio 28 d.

Tačiau komisija vis tiek nusprendė, kad šį reikalą reikia išsiaiškinti iki galo. Todėl buvo nutarta oficialiai kreiptis į Palangos oro uostą ir Palangos pasienio rinktinę dėl informacijos apie spalio 16 d. keleivius į Oslą. „Sodros“ Šilutės skyriaus buvo paprašyta informuoti apie V. Bubilienės ligos istoriją.

Tuo metu V. Bubilienė dar ėjo Etikos komisijos pirmininko pareigas. Tačiau pradėjus jos veiklos tyrimą, rajono taryba atšaukė iš komisijos visus rajono išrinktuosius, sumažino komisijos narių skaičių ir delegavo į ją kitus Tarybos narius. Komisjos pirmininku buvo paskirtas socialdemokratas Alfonsas Vanagas.

Pastarojo vadovaujama komisija posėdžiavo šį antradienį. V. Bubilienė į posėdį nebuvo pakviesta.

A. Vanagas supažindino komisijos narius su gautais atsakymais iš Palangos oro uosto, Palangos pasienio užkardos ir „Sodros“ Šilutės skyriaus: oro uosto direkcija atsisakė suteikti informacijos apie praeitų metų spalio 16 d. keleivius į Oslą, saugodama jų privatumą, ir pasiūlė kreiptis tiesiogiai į skrydžius iš Palangos į Oslą aptarnaujančias aviakompanijas; pasieniečiai priminė, kad jie netikrina piliečių, kertančių Šengeno sutarties šalių sienas, todėl negalintys suteikti jokios informacijos; „Sodros“ Šilutės skyriaus direktorė Laimutė Juraškienė raštu patvirtino Savivaldybei, kad pamario krašto politikos veteranė V. Bubilienė ligos atostogose buvo nuo 2011 – ųjų spalio 17 iki spalio 28 d.

Tačiau „Sodros“ skyriaus direktorės atsakymo komisijai pasirodė maža – jis nepaneigė galimybės, kad V. Bubilienė ligos atostogų metu vis dėlto galėjo buti išvykusi į Norvegiją. Todėl buvo nuspręsta pratęsti šios politikės ligos istorijos tyrimą.

Bendru sutarimu buvo nutarta kreiptis į skrydžius iš Palangos į Oslą aptarnaujančias aviakompanijas su prašymu suteikti informacijos apie keleivius, praeitų metų spalio 16 d. skridusius iš Palangos į Norvegijos sostinę.

3 skaitytojų komentarai
pranas 2012 sausio 25d., 12:1084.32.208.227
stai ir tikroji konservatoriu morale. Geda, tai maziausia ka galima pasakyti.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 5

Atsakyti

ot 2012 sausio 26d., 08:3978.61.235.47
Į kokią prestižinę partiją beįstosi, liksi toks, koks esi iš tiesų. Juk ir kitoje partijoje būdama, ji darytų tą patį.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 3

Atsakyti

0t 0t 2012 sausio 26d., 12:1081.7.78.91
„Savo vaikams ir anūkams, vaikaičiams pasakysiu: niekada neturėkite jokių reikalų su LSDP, su jos vadovais ir kitais šios partijos politiniais intrigantais. Su apgailestavimu galiu pasakyti, kad nėra a.a. Algirdo Brazausko – nėra ir LSDP. Yra tik grupelė pilkų žmogelių, kurie nepasidalina valdžia ir neturi jokio lyderio“, – liejo pagiežą buvusiems partiečiams J.Jagminas.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 4 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą