Moksleivių dziudo: šilutiškiai metus pradėjo pergalėmis

Publikuota: 2012 sausio 16 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Turnyro prizininkai su treneriu R. Lukošium.Turnyro prizininkai su treneriu R. Lukošium.

Tradiciniame dziudo turnyre Sausio 13 – osios aukoms atminti Kaune Šilutės sporto mokyklos imtynininkai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo keturis medalius.

Ypač įspūdingai šilutiškiai dziudoistai pasirodė svorio grupėje iki 34 kilogramų: broliai Edvardas ir Ernestas Sagalecai, nesunkiai įveikę visus varžovus, surėmė pečius finale. Auksinę pergalę šventė Edvardas, Ernestui atiteko turnyro sidabras.

Per plauką nuo finalo svorio grupėje iki 42 kg liko Tauras Kuskys. Tačiau jis atsigriebė kovoje dėl trečiosios vietos – nesunkiai įveikė panevėžietį imtynininką ir iškovojo bronzą.

Ketvirtą medalį – taip pat bronzinį Šilutės sporto mokyklai iškovojo Arnas Šikšnius, kuris galinėjosi svorio grupėje iki 60 kg.

Kiek prasčiau Kauno turnyre sekėsi Justui Paupariui (sv. gr. iki 50 kg) ir Martynui Bernotui (iki 38 kg). Pirmasis pusfinalinėje imtyje patyrė kojos kelio traumą, todėl buvo priverstas pasitraukti iš tolesnės kovos dėl medalių. M. Bernotas užėmė 5 – tą vietą.

Šis turnyras, anot trenerio R. Lukošiaus, buvo puikus jaunųjų imtynininkų jėgų patikrinimas prieš ateinantį savaitgalį vyksiantį Lietuvos dziudo čempionatą.