Boksas: E. Petrauskas – vėl trečias

Publikuota: 2011 gruodžio 30 Kategorija: Kitos sporto šakos

E. Petrauskas su pirmuoju treneriu V. Murausku. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)E. Petrauskas su pirmuoju treneriu V. Murausku. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Lietuvos bokso federacijos paskelbtame geriausių šių metų šalies boksininkų reitinge 19 – metis šilutiškis ringo riteris Evaldas Petrauskas su 53,75 taško užėmė trečią vietą.

Geriausių boksininkų rinkimuose daugiausiai taškų – 67,87 surinko pasaulio čempionato bronzos laimėtojas Egidijus Kavaliauskas iš Kauno, 10,33 taško nuo jo atsiliko Europos jaunimo čempionas aštuoniolikmetis marijampolietis Ričardas Kuncaitis.

2010 metais E. Petrauskas laimėjo pirmose pasaulio jaunimo olimpinių žaidynių bokso varžybose Singapūre. Nemažą pergalių kraitį boksininkas sukrovė ir šiemet: laimėjo tarptautinį bokso turnyrą Baltarusijos sostinėje Minske, tapo XV tarptautinio Algirdo Šociko turnyro ir Lietuvos bokso čempionato nugalėtoju.

E. Petrauskas buvo trečias ir 2010 – ųjų geriausių Lietuvos boksininkų rinkimuose.