Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vėgėlių žvejyba pažeidėjams atsirūgs baudomis

Publikuota: 2011 gruodžio 29 Kategorija: Pasienyje, Teisėtvarka

Nemuno vingis ties Bardinais. (VSAT nuotr.)Nemuno vingis ties Bardinais. (VSAT nuotr.)

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau – VSAT) Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pasieniečiai kartu su aplinkosaugininkais prie Nemuno metu per kelias valandas išaiškino 22 žūklės taisyklių pažeidimus – dažniausiai neleistinai buvo gaudomos vėgėlės, praneša VSAT.

Nuo trečiadienio 18 val. iki ketvirtadienio 3 val. VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pasieniečiai ir rinktinės operatyvininkai kartu su Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnais surengė bendrą reidą.

Pagėgių savivaldybės ribose pareigūnai tikrino Nemune, kuriuo eina siena su Rusija, žvejojančius asmenis bei panemunėje važiuojančius automobilius. Ne viename iš jų buvo aptikta ką tik pagautų vėgėlių. Gaudyti šias žuvis dėl neršto yra draudžiama nuo gruodžio 15 d.

Pasieniečiai ir aplinkosaugininkai užklupo ir tuo metu iš Nemuno vėgėles traukusių žvejų, ir asmenų, žvejojusių neleistinais įrankiais. Iš viso reido metu buvo nustatyti 22 mėgėjiškos žūklės taisyklių pažeidimai, konfiskuota nemažai žuvies ir draudžiamų įrankių.

Beje, tarp visų įkliuvusių pažeidėjų nebuvo nė vieno vietinio gyventojo, o tik atvykėliai iš tolimesnių Lietuvos vietovių. Visus pažeidėjus baus aplinkosaugininkai.

VSAT

1 skaitytojų komentaras
Lydeka 2011 gruodžio 30d., 14:3078.58.84.212
Dažniau tikrintų, tik blogai, kad apie reidus sužino vietiniai ir pakliūva tik atvykėliai. Gmtosauga vietinius dangsto, tie už tai paskundžia atvykėlius, rezultatas yra o vietiniai išvykus gamtosaugai toliau siautėja.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą