Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės kredito unija – dar arčiau kaimo žmonių

Publikuota: 2010 vasario 25 Kategorija: Aktualijos, Rajone

Sveikinimo žodį KU kasos atidarymo Saugose proga tarė rajono meras V. Pozingis (dešinėje). Šalia jo stovi Šilutės KU valdybos pirmininkė G. Kimbrienė. (E. Lukošiaus nuotr.)Sveikinimo žodį KU kasos atidarymo Saugose proga tarė rajono meras V. Pozingis (dešinėje). Šalia jo stovi Šilutės KU valdybos pirmininkė G. Kimbrienė. (E. Lukošiaus nuotr.)

Trečiadienį Saugose atidaryta 10 – oji nutolusi Šilutės kredito unijos kasa.

Šilutės KU kasa Saugose įkurta centrinėje gyvenvietės dalyje, seniūnijos pastate. Kurį laiką ji veiks dvi dienas per savaitę – antradieniais ir ketvirtadieniais – visą darbo dieną. Vėliau (kai atsiras toks poreikis) unijos kasos darbo savaitė bus ilginama.

Į Kredito unijos kasos atidarymo Saugose iškilmes atvyko Šilutės r. savivaldybės vadovai, sulaukta svečių ir iš Centrinės kredito unijos. Jiems ir buvo suteikta garbė perkirpti simbolinę kasos atidarymo juostelę.

Naujojo kaimo bankelio patalpas pašventino Saugų, Vilkyčių ir Kintų katalikų parapijų klebonas kunigas Alfredas Memys.

Šilutės KU valdybos pirmininkė Genovaitė Kimbrienė pakvietė saugiškius tapti unijos nariais, papasakojo jiems apie šiuo metu vykdomą akciją: nauji nariai, kurie atsidarys sąskaitas Šilutės KU pensijoms ar kitokioms socialinėms išmokoms pervesti, bus priimami be stojamojo mokesčio, o 100 litų dydžio pajų – kad taptų pilnateisiais unijos nariais – galės išsipirkti per vienerius metus. Ši akcija vyks iki Šv. Kalėdų.

G. Kimbrienė priminė susirinkusiesiems ir apie Šilutės KU įsteigtą paramos kaimo bendruomenėms fondą. Tad nuo šiol ir Saugų kaimo bendruomenė turės galimybę gauti iš unijos iki 500 litų finansinę paramą savo veiklai plėtoti.

Šiuo metu Šilutės KU turi jau daugiau kaip 6300 narių, iš jų apie 50 yra juridiniai asmenys. KU kasos veikia 10 – tyje rajono seniūnijų iš 11. Į paskutinę likusią – Katyčių seniūniją Šilutės KU planuoja įžengti per pirmąjį šių metų pusmetį.

Rašyti komentarą