Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės valdžia susitiko su nevyriausybininkais

Publikuota: 2010 vasario 24 Kategorija: Gyvenimas, Socialinė apsauga

Praeitą savaitę Šilutės seniūnijos salėje įvyko pirmas šiais metais Savivaldybės vadovų ir nevyriausybinių organizacijų (NVO), plėtojančių socialinę veiklą, atstovų susitikimas, pranešė Šilutės r. savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius.

Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis pasveikino visus su praėjusia Valstybės švente, kuri šiemet išsiskyrė itin aktyviu piliečių dalyvavimu. Pažymėjo, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės naujai patvirtinta NVO plėtros koncepcija leis būsimą Savivaldybės ir NVO bendradarbiavimą padaryti glaudesnį, konstruktyvesnį bei produktyvų.

Vedėjas pristatė susirinkusiems „Auksinės širdies“ laureatą Donatą Štarą, kuris kalbėjo apie įspūdingą renginį televizijoje, prisiminė bendradarbiavimą su „Šilutės Vilties“ organizacija, kurios vadovė Svajonė ir pasiūlė jį konkursui puikiai aprašydama Donato darbus bei pristatydama asmenybę.

A. Šimelionis pabrėžė, kad 2010 – ieji paskelbti Europos metais, t.y. kovos su skurdu ir socialinės atskirties mažinimo metai. Šilutės rajono savivaldybė taip pat rado lėšų NVO projektams finansuoti.

Vicemerė Stasė Skutulienė, sveikindama susirinkusiuosius, pasidžiaugė buvusios Socialinės paramos skyriaus vedėjos Kristinos Šveikauskienės išplėtotais ryšiais su NVO, o naująjį skyriaus vedėją A. Šimelionį pagyrė už rastas lėšas NVO projektams finansuoti.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Kondratavičienė priminė apie pinigų sumas, išleidžiamas NVO patalpoms išlaikyti, apmokėti už buitines, komunalines paslaugas, kurios taip pat yra Savivaldybės paramos NVO išraiška. Linkėdama visiems geros nuotaikos, ji kvietė būti draugiškais, solidariais ir palaikyti vienas kitą.

Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistė Loreta Valienė trumpai pristatė minėtąją NVO plėtros koncepciją, pagrindines jos gaires. Priminė, kad visą koncepcijos tekstą galima rasti adresu www.nisc.lt .

Ši specialistė nuo šių metų kuruoja NVO veiklą, teikia pagalbą rašant ir įgyvendinant projektus.

Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Audronė Barauskienė priminė, kad pradėtas rengti socialinių paslaugų teikimo planas, kurio pagrindinis tikslas – sukurti socialinių paslaugų infrastruktūrą. Planas bus teikiamas svarstyti Savivaldybės tarybai, bet prieš tai laukiama pasiūlymų iš NVO.

Visi Nevyriausybinių organizacijų atstovai, sveikindami naująjį Socialinės paramos skyriaus vedėją A. Šimelionį, linkėjo glaudaus bendradarbiavimo, o buvusiai vedėjai K. Šveikauskienei, teikdami gėles, padėkojo už ilgametį glaudų ryšį, dėmesingumą bei pagalbą.

Rašyti komentarą