Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, Lietuvoje paskutinę gripo sezono savaitę (gegužės 11–17 d.) bendras sergamumo gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) (COVID-19 liga) rodiklis nukrito iki 544,6 atvejo 100 tūkst. gyventojų (19-ąją savaitę rodiklis siekė 575,9 atv. 100 tūkst. gyventojų).
Mažiausias sergamumo rodiklis užfiksuotas Panevėžio apskrityje, didžiausias – Vilniaus apskrityje.
Dėl gripo hospitalizuotas 1 asmuo, dėl COVID-19 ligos – 2 asmenys. Dėl šių ligų nė vienas asmuo nebuvo gydomas intensyviosios terapijos skyriuose. Mirties atvejų nuo šių ligų neregistruota.
Šį sezoną nuo gripo mirė iš viso 86 asmenys, nuo COVID-19 ligos – 47.
Daugiau – https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/pasibaiges-gripo-sezonas-reiksmingai-nesiskyre-nuo-ankstesniu-sTmv/









