Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             .                             

Šilutės savivaldybė ragina imti į rankas sniego kastuvus

Publikuota: 2026 sausio 05 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

O. Lidžiaus nuotr.O. Lidžiaus nuotr.

Dėl intensyvaus snygio Šilutėje šiuo metu neįmanoma vienu metu visose miesto vietose išvalyti gatvių, šaligatvių ir daugiabučių kiemų, praneša Šilutės rajono savivaldybės administracija.

Visa turima sniego valymo technika dirba visu pajėgumu. Pirmiausia valomos pagrindinės gatvės, viešojo transporto maršrutai ir intensyviausiai naudojami pėsčiųjų takai.

Daugiabučių kiemuose yra likę daug stovinčių automobilių, todėl sniego valymo technika neturi galimybės privažiuoti ir išvalyti viso kiemo ploto.

Dėl šios priežasties dalis sniego kiemuose negali būti nuvalyta mechanizuotai, todėl prašoma gyventojų, esant galimybei, prisidėti prie kiemų tvarkymo bendromis pastangomis.

Nors žiema kartais iškrečia savų pokštų, kaimyniškumas ir bendros pastangos padeda greičiau susidoroti su kasdieniais nepatogumais.

Parengta pagal Šilutės r. savivaldybės inf.

Rašyti komentarą