Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutėje vėjo nuverstas klevas užmušė moterį

Publikuota: 2011 rugsėjo 14 Kategorija: Nelaimės, Teisėtvarka

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

1946 metais gimusią Šilutės gyventoją netikėta mirtis užklupo pakeliui iš miesto ligoninės, centrinės Lietuvininkų gatvės pradžioje, ant šaligatvio prie H. Šojaus dvaro rūmų.

Pranešimas apie Šilutės centre medžio prispaustą žmogų Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė apie 17,19 val. Į nelaimės vietą iš karto buvo išsiųstos toje pat gatvėje įsikūrusios Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojų pajėgos, iš kitapus Šyšos upės atskubėjo Greitosios medicinos pagalbos ekipažas. Deja, į gamtos pinkles pakliuvusiai moteriai niekas jau nebegalėjo pagelbėti.

Toje vietoje augo du kamienais vienas prie kito prigludę klevai. Vieną jų vėjo gūsis tiesiog išvertė iš šaknų…

Temstant moters žūties vietoje jos artimieji uždegė žvakutę.

Oresto Lidžiaus nuotr.

4 skaitytojų komentarai
r 2011 rugsėjo 15d., 11:0878.61.29.168
Kai pries keleta metu buvo tvarkomi saligatviai meras siule pasodinti naujus medzius pasalinti kelmus,betkai kam tai nepatiko ,ejo juosteles riso ant medziu,sauke Ar tie saukliai dabar jaucia kokia kalte?
Uzuojauta zuvusios artimiesems.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 11 Thumb down 9

Atsakyti

Aurelija 2011 rugsėjo 15d., 12:2288.118.204.17
Reikia rimtai prisėst ir nutarti, ką su pakelių medžiais daryti, nes visi (ar didžioji dauguma) yra sergantys ir kiekvienos audros metu yra tikimybė nulūžti (juk galima atsodinti jaunais).

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 0

Atsakyti

Joo 2011 rugsėjo 16d., 08:5178.59.63.123
Teisingai pastebite. Kur tie žalieji dingo su juostelėmis. Jie taip pat kaip ir anais laikais galėtų juostelėmis pažymėti ir dabar potencialiai pavojingus medžius. Žmonės pro šalį eidami pasisaugotų. Džiugu kad rajono keliuose iškirto beveik visus medžius. Bet manau kad pakelėse už griovių, saugiose vietose galėtų vėl juos tvarkingai atsodint ir prižiūrėti.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 1

Atsakyti

stebėtojas 2011 rugsėjo 19d., 13:4878.61.24.50

Na matai, kai visuomenės nuomone tam tikras pinigų švaistymas nėra gerai, valdininkai nekreipia dėmesio. Šiuo atveju, Šilutės gamtos mylėtojai dėl Šilutės gatvių nieko nenurodė, bet neva ir jie atsakingi. Kieno pareiga buvo prižiūrėti ir imtis priemonių? Manau, kad yra darbuotojai, kurie už tai gauna atlyginimą. Nuomonė, kad visur atsakingi aktyvūs bendruomenės žmonės – patogi: tuoj visi ims ir pradės bijoti reikšti savo nuomonę.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą