Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

I. Vasiljevienė oponentus gąsdina teismu

Publikuota: 2011 rugpjūčio 29 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

I. Vasiljevienė nepasitikėjimą jai pareiškusius politinius oponentus ketina apskųsti teismui. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)I. Vasiljevienė nepasitikėjimą jai pareiškusius politinius oponentus ketina apskųsti teismui. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Neradusi užtarimo Vyriausioje tarnybinės etikos ir Šilutės r. svivaldybės etikos komisijose, rajono savivaldybės administracijos direktorė „darbietė“ Ida Vasiljevienė ėmė svarstyti apie galimybę teisme nusiplauti Tarybos opozicijos jai mestų kaltinimų dėmę.

Tarybos opozicija per interpeliaciją I. Vasiljevienei apkaltino ją aplaidžiu pareigų vykdymu ir savo idėjinio vado, buvusio darbdavio, rajono tarybos nario S. Stankevičiaus įmonės protegavimu – pervedė per 242 tūkst. litų S. Stankevičiaus įmonei „Statybų valdymo sprendimai“. Dėl to ji neva pažeidė viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo 3 straipsnio 3 punkto nuostatą, draudžiančią naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti.

I. Vasiljevienė šiame kaltinime įžvelgia šmeižto.

„Tai šmeižtas, nes gali pamanyti, kad aš paėmiau kyšį. O iš tikrųjų, jeigu nebūtume sumokėję tų pinigų, tai būtų žlugęs iš ES fondų finansuojamas projektas, – aiškino Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorė. – Tai, kas parašyta BK 154 straipsnyje, visiškai atitinka mano situaciją. Todėl neatsisakau minties kreiptis į teismą“.

Vis dėlto I. Vasiljevienė sako nemananti, kad turėtų apskųsti visus 11 nepasitikėjimo ja pareiškimą pasirašiusių tarybos opozicijos narių. Esą dauguma jų buvo savo lyderių suklaidinti, todėl atsakomybė dėl šmeižto turėtų kristi ant tų, kurie rengė interpeliaciją. Tačiau administracijos direktorė nieku gyvu nesutiko pasidalyti savo įžvalgomis, kas tas lyderis, kuriuo taip pasitikėjo kiti 10 tarybos opozicijos narių.

A. Jakas žada I. Vasiljevienei naują interpeliaciją. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

A. Jakas žada I. Vasiljevienei naują interpeliaciją. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

„Skirtingai nei tarybos nariai, aš neskubu pasakoti, ką galvoju“, – nuo tiesaus atsakymo išsisuko I. Vasiljevienė.

Vieno iš Tarybos opozicijos lyderių liberalcentristo Arvydo Jako nuomone, I. Vasiljevienei derėtų mažiau veltis į politinius reikalus ir daugiau pastangų skirti savo tiesioginiam darbui. O pastarajame administracijos direktorės užmojyje pašnekovas sakė įžvelgiantis Darbo partijos skyriaus lyderio S. Stankevičiaus įtaką.

„Galiu tiesiai pasakyti, kad I. Vasiljevienė tiesiogiai priklauso nuo S. Stankevičiaus. Todėl manau, kad tokiam administracijos direktoriui laikas vėl teikti interpeliaciją. Greičiausiai mes taip ir padarysime, – tvirtino Šilutės liberalcentristų lyderis. – O valdančioji dauguma turėtų susirūpinti dėl vieno iš savo partnerių“.

I. Vasiljevienė dėl jai pareikšto nepasitikėjimo kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos ir Šilutės r. savivaldybės etikos komisijas. Tačiau iš jų užtarimo nesulaukė.

8 skaitytojų komentarai
skaitytojas 2011 rugpjūčio 29d., 15:4384.15.180.117
Čia kaip tame rusų filme ,,Brilijantinė ranka” -NIVINAVATAJA

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 28 Thumb down 1

Atsakyti

S. 2011 rugpjūčio 29d., 16:1388.216.84.126
Nejaugi tiktai vienas Laužikas moka ,,vadovauti”. Ir nereikia jam vaidinti, kad yra nepakeičiamas. Čia turėtų užsiimti STT ir tada baigtusi opozicijos mandrumai.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 13 Thumb down 10

Atsakyti

vot 2011 rugpjūčio 29d., 16:4578.61.24.50
Vot gera opozicijos taktika: direktorė tokioje kontrolėje tikrai dirbs labai gerai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 34 Thumb down 1

Atsakyti

Antanas 2011 rugpjūčio 29d., 20:4978.61.68.15

manau, kad tas puolimas ant idos tik del to, kad kazkam niezti atsisesti i jos vieta.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 25

Atsakyti

Anevas 2011 rugpjūčio 29d., 21:0578.61.237.27
Gerai dirba A.Jakas taryboje,kad žada naują interpeliciją direktorei,nematau jokio šmeižto,jei nepasitiki opozicia,pati žinojo,kam skiria pinigus ir kuo rizikuoja,kad gali prarast darbą,čia ir mažam vaikui aišku,o gal tikrai nesuprnta ką dirba ir netnka dirbti administracijos direktore?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 54 Thumb down 6

Atsakyti

nuomone 2011 rugpjūčio 29d., 21:4078.59.23.54

na juk jau simta kartu aiskino ir apie pavedimus, ir apie savo “darbdavius” kiek galima ta pacia plokstele…. faktas, tai kad dabartine direktore labai trukdo kai kuriem buvusiems prie lovio, kurie beje prie to lovio sedi jau daugiau kaip po keleta kadenciju…

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 33

Atsakyti

gerai dirbo Jakas 2011 rugpjūčio 30d., 09:4482.135.247.12

hmzzz manau, kad ponas Jakas pamiršo kaip per savo kadencija protegavo GPI kuri bankrutavo statydama jam namą už dyką ir “Žibai”kurių direktoriu yra jo partijos lyderis.Mažas miestelis visi viską žino nesinervuokite ponas Jakai ateis ir jūsų valanda,o dabar netrugdykite dirbti.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 55

Atsakyti

Kastytis 2011 rugpjūčio 30d., 18:46195.14.172.89
Jakas buvo ir liks geriausias Silutes meras ( tikiu, kad dar ir bus, jai noro tures). Su juo buvo malonu bendrauti , jis buvo silutiskiu meras.O tie rasinejimai ant jo tik neisprusiusiu zmogiuksciu ir dabartiniu valdziazmogiu nusisvaisciojimai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 50 Thumb down 6

Atsakyti

Rašyti komentarą